Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy fiatal nő utálja a nőtársait?

Figyelt kérdés
A húgomról lenne szó. Múltkor metrón ültünk, velünk szemben ült egy lány, és eléggé láthatóan végigmérte és mérgesen nézett fel rá (mármint a másik lány). A húgom megjegyezte, hogy de utálja a nők többségét. Kérdeztem, miért, de csak annyit mondott, hogy ellenszenvesek. Szerintetek? Ti hogy vagytok ezzel? Anyu és általam biztos nem érte semmi :D Van 2 legjobb barátnője, őket tényleg szereti, nem leszbikus, meg ilyesmi :) 20 éves.
2015. márc. 2. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalanság, féltékenység, kisebbségi érzés, rosszindulat. Sok minden lehet.
2015. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Az szerintem ő sem gondolta komolyan, hogy utálja az összeset, de az tény, hogy a nők eléggé undorítóan tudnak viselkedni egymással ha éppen úgy kívánja az érdekük.


Néha a férfiak is, de a nők ilyen hátulról mellbe támadós, mögötte kibeszélős szembemosolygós akcióitól nálam is kiakad a mutató. Végignéztem már pár ilyet.

2015. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Én alapból az emebreket utálom. A nőkben nincs igazán jóindulat a többi nő 99%-a felé, mert állandóan versenyeznek, magukat helyezik a másik elé, nagyon ritka, hogy nem így van.
2015. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A húgodnak még nem nőtt be a feje lágya. Mindemellett amit az első írt.
2015. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Pedig szerintem is úgy van, hogy a nők

1., sokkal rosszindulatúbbak tudnak lenni

2., hülyeségekbe is belekötnek, és nagy ügyet csinálnak belőle. Férfi társaságban például nem fordulna elő, hogy van egy masni a cipődön, és ettől vagy menőbb

3., irritáló a hisztizésük


De nyilván NEM MINDEN nő ilyen, és nem utál mindenkit. Én is nagyon meg tudom unni a többi nőt, de nekem is sok barátnőm van, értelemszerűen azok, akik nem olyanok, mint a fent említettek.


(Amúgy hogy lenne már a húgod leszbikus? Akkor nem utálná őket. Ez elég hülye sztereotípia.)

2015. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 Gratulálok. Nő vagy, de úgy é olyanokat írsz, mint egy görény férfi. Igazán büszke lehetsz magadra.
2015. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az ötösnek, hiába okoskodsz hatos.
2015. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Akkor menj, és nyalj be neki tövig.
2015. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy mi a véleményed mások válaszáról. Leírtam a véleményem, válaszolj te is a kérdésre. ráadásul hangsúlyoztam, hogy nem mindenki ilyen, és hogy vannak barátnőim. Büszke lehetek magamra? Ez csak egy vélemény volt, nem a világot váltottuk meg. csak válaszoltam.
2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a 6-ossal ahogy beszélsz, pedig ő aztán tényleg semmi rosszat nem mondott, az iszonyatosan primitív és közönséges.
2015. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!