Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok mi az amit szerettek...

Srácok mi az amit szerettek illetve abszolut utaltok egy lányban? 16L

Figyelt kérdés
kulso belso mindenhogy...:)
2015. márc. 2. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szeret: szép, okos, talpraesett, tud szeretni

Utál: buta, túlságosan nyávogós, csak elvárja hogy szeressék

2015. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretem: Kis aranyos, kötődő,romantikus típus

Utálom: Ha megjátssza magát,szeretetről tart előadást,nyávog.

2015. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiatal kamasz lányokban, hogy beképzeltek, undokok, hisztizők, tetszeni ha kedves, mosolyog, nem mindenre azt válaszolja, hogy aha, uhüm, uristen ja, nemá baz*meg, hanem értelmesen tud beszélni.
2015. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit szeretek:


Őszinte, hűséges, szerény, nőies (nem kell bomba nőnek lennie, de öltözködjön nőiesen), ragaszkodó, toleráns (én is az vagyok)és természetesen legyen meg a közös érdeklődési kör. Persze ilyen lányt úgy se fogok találni :(

2015. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legjobb bennük az, mikor mosolyognak, nevetnek :)

Azt viszont nagyon utálom egy lányban, ha tökrészeg. Olyankor visszataszítóak lesznek, undorodom a részeg lányoktól.

2015. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

es olyan dolog ami pl mondjuk egy emberbe van vagyis lehet nem tudom rwndesen megfogalmazni... :/

szoval hogy egy azon szemelyben amit az ember nagyon szeret es utal... remelem ertheto :s

2015. márc. 2. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit nagyon utálok az az, ha valaki nagyon erőltetetten próbál aranyosnak tűnni. Pl. szándékosan bénázik, vagy ha halkan, vékony hangon próbál "cukin" beszélni. A poén az, hogy az egyik legjobb barátom pont ilyen... elég sokat is fogok a fejem miatta a nap során. :D
2015. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
haha az aranyos nekem is sok baratom van aki a sirba visz megis imadom oket :D
2015. márc. 2. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha vicces azt imádom! :)

Ha közömbös és savanyú pofát vág mindenhez (még ha szép az arca is) azt nem szeretem!


Szia! ;)

2015. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!