Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Paraziták lomtalanításnál, mi...

Paraziták lomtalanításnál, mi az hogy ők maguknak foglalnak mindent, hogy lehet jelenteni nem telefonon a rendőrnek?

Figyelt kérdés

Nincs kedve valakinek betelefonálni hogy 'sötétes paraziták' vannak a III. kerületi Meggyfa utca és környéke lomtalanításnál, és az összes szemetet maguknak foglalják?


Engem már ma fenyegettek eleget, nem telefonálgatok, de ha valakinek kedve van, jelentheti a törvényellenes magatartást.



2015. márc. 3. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Ezt nem értem: a kidobott dolgokat elvihetik, nem?
2015. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

"a kidobott dolgokat elvihetik, nem?"

Nem, az a közterületesek tulajdona lesz, ahogy kidobják, tehát aki onnan elvisz valamit, az lop. Azt hiszem, tavaly óta van ez a szabály.


Nyugodtan telefonálj, ha zavarnak, akár a rendőrségre is.

2015. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
bocs, de ez azért nevetséges... kidobott szemét, már hadd vigye, ha kell... az baj, ha széttúrják, és hetekig hordja szél a szemetet, de az hogy elviszik az nem lopás
2015. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

# 2

Nem azzal van itt a baj hogy cigányok, sem azzal hogy elhordják haza a nekik kellő szemetet hanem a következőkkel:


1/- Hatóságilag tilos elvinni vagy FOGLALNI! Budapesten legalábbis, egyébként is mi az hogy odaül valaki a szemétkupac mellé és azt mondja "ez az enyém a szemed is vedd le róla"

2/- Nem csak hogy elviszik, de lefoglalják, ott ülnek napokig akár családostól (mert ugye dolgozni nem dogozik) és mindenkit elzavarnak, megfélemlítenek aki csak szemet is vet mondjuk egy jó állapotú asztalra, székre vagy csak közelebb megy megnézni mi van ott!

3/- Nem hogy ha már a törvény ellen vétenek és szétszedik a kupacokat, szétszórnak mindent, kiborogatják a zsákokat DE a szemetet otthagyják, a szél viszi ki a közútra ami balesetveszélyes és az egész környéken csak a szemét van!

4/- Mivel nem mozdulnak egész nap sehová, őrzik a kincset, oda végzik a dolguk, nem épp kellemes ilyenkor gyerekkel a környéken járni, és letolt nadrágos férfiakat/nőket látni...


Nincs bajom a cigányokkal amíg kulturáltak, roma barátaim is vannak, mondjuk ők tanultabb rétegből, de tény mi tény, ezt a dolgot fehér ember nem csinálja, 3 városban laktam eddigi életem során szerte az országban, mindenhol ezt láttam.


De ugyanez a helyzet amikor a karácsonyfát kidobálják az út szélére és azt az útra fújja a szél, na azt nem cigányok csinálják és igencsak balesetveszélyes!

2015. márc. 3. 15:40
 5/25 A kérdező kommentje:

# 5 van az a törvény már régebben is.

# 6 Egyetértek veled, igazad van, de nem mindegy a módja, ha kell neki hát vigye, de ne üljön már mellé egy család és őrizze napokon keresztül hogy az mind az övé és más senkié!


+Ha elviszi az egy dolog, de ne hagyja már szétszórva a cuccokat meg a székletet az út szélén, ez embertelenül gusztustalan és eltorzult kulturálatlan!

2015. márc. 3. 15:44
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1-2 éve a szüleim fenyegették meg mikor boltból hazafelé sétálva megláttak egy jó kis CD-állványt, apám majdnem nekik is ment de féltette anyám így inkább hagyta meg ki tudja hányan voltak még a környéken, de valóban türhetetlen
2015. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi de ezt nem értem. Ha kell nekik a cucc akkor miért nem viszik el? Minek ülnek mellette?
2015. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
azért vicces, hogy mással végeztetnéd el a piszkos munkát...
2015. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

# 7

Azért mert visznek oda folyamatosan ilyenkor napokig, és ezek hordják ki a kaját a kint ülőknek, mert így biztosan nem visz el semmit más, egész kerületeket szállnak meg ilyenkor

2015. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7-es azért, mert nagy tömegű és várják a kocsit (ami néha Mercédesz:DD)))
2015. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!