Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életem miért van tele...

Az életem miért van tele rossz, , ismétlésekkel"? Miért van az, hogy az élet mindig ugyanoda pörgeti vissza a szálakat, ahonnan egyszer már ki akart törni? Hogyhogy nem tud megújulni pozitív visszajelzésekkel?

Figyelt kérdés

Pl:

1. Nagyon utáltam iskolába járni, aztán egy majdnem ugyanolyan helyen kellett hogy továbbtanuljak.

2.A munkahelyemet szívből utáltam, alig vártam, hogy végre felmondjak. Aztán egy szerencsétlen eset folytán ugyanoda kellett, hogy visszamenjek dolgozni és ismét lopás ügyébe akartak keverni, pont mint tavalyelőtt ( ezúttal én léptem, és meg is lett az eredménye az ő pechjükre)

3. A barátom csúnyán bánt velem, erre újrakezdi csak más indokkal ugyanazokat a vitákat.....

4. Mindig is fiútestvért szerettem volna, erre egymás után lett 2 lánytestvérem......

Sztetek hol lehet a baj?Miért történik mindez? Sokan mondták, hogy ez karma, de nem az, mert annak okai is vannak. De ennek nincsenek.


2015. márc. 3. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Pròbàld meg nem agyalni,hanem elfogadni a helyzeteket,pont azért talàlnak meg,mert kerülöd ôket!Keresd a jòt,arra figyelj csak,a rosszak lehúznak,és a cél,hogy eltudj mindent engedni,és fogadni,bàemit ami jön az életben...Lekell gyôznöd önmagad akaratossàgàt,követeléseit,önzô énedet,megküzdeni velük,legyôzni...hidd el ez a legnehezebb!

Miest nem húzod magadfelé a kötelet a màsik oldal sem fog feszülni..hatàs-ellenhatàs..ha szorìtod,húzod erôlteted,a màsik oldal is ezt fogja tenni...ha eltudod engedni,letudsz mondani ròla te is boldogabb leszel,és àtbillen ez...tanuld meg a cél nem az,hogy minden úgy legyen ahogy elképzeled,hanem hogy tanulj,fejlôdj,erôsödj!!

2015. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az életben nem csak rossz dolgok vannak, hanem ugyanúgy jók is. Persze, ha csak a rosszakat vagy hajlandó számba venni, jóhogy úgy tűnik az élet, hogy a rossz ismétli önmagát...


Fogalmam sincs, hogy mi az a karma... Annyit tudok, hogy a macskának, leopárdnak, oroszlánnak van karma, a többi ezoterikus marhaság nem érdekel. Javaslom, te se foglalkozz ilyen hülyeségekkel, mert beleszédülsz és bedilizel. Inkább nézd több szempontból a dolgokat és ha két éjszaka között rád süt a nap, akkor ne csak azt vedd észre, hogy mindig visszatér a hold, hanem tartsd számon a napot is.

2015. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tanulod meg a leckét belőle.
2015. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!