Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt a tinilányok?

Miért csinálják ezt a tinilányok?

Figyelt kérdés

Csak a szerelem érdekli őket. Idézetes oldalakat csinálnak, és olyan idézetes képeket raknak ki, amik a világfájdalomról szólnak,meg hogy úúúgy hiányzik az a fiú. A motiváló, szép, és OKOS idézeteket kíirni tényleg okos dolog, de hogy olyanokat, hogy "De rossz az élet nélküle" hülyeség. Ti mit gondoltok az ilyenekről?


Egyébként ez szerintem a nevelés kérdése. Én a lányomat mindig úgy neveltem, hogy ameddig nem lesz fizikai fájdalmat, addig mosolyogjon! De rengeteg tininek látom az arcán a világfájdalmat. Igen, lehet hogy az ilyen lányt megcsalták. És?! Ettől még a szülei nem dobták ki! Van laptopja, amit én egyébként a lányomnak nem engedek meg, a szülei szeretik, és nem lesz világvége.

Abból áll a tinikoruk, hogy sírnak az egyébként 290 999 Ft- os laptop előtt. A lányom élete nem. Ugyan tegnap épp kapott egy laptopot, de ő tudja használni! Örül, hogy van neki, és nem sír előtte azért, mert egy fiú nem jelölte be, és nem írja azt neki, hogy "Imááádlak, hercegnőm!" Persze kötözködőnek tűnhetek, de egem csak az zavar, hogy nincs nekük vidám tinikoruk. Az én lányom egy életvidám, kedves, vicces lány, és nem egy befordult "Utálom az életem" lány. Sok mindent megadok neki, de ő ezt élvezi, és nem az van, hogy kap egy iPhone 6- ot, de másnap már valami miatt nyafog. Kimegyünk sétálni, beszélgetünk, hülyéskedünk. Nem mondom azt, hogy "Menj ki egyedül, nem érek rá". Pedig sok dolgom van. Eljárunk fürdőbe, kalandparkba, állatkertbe. És nem akar egy "Szomorú tini vagyok" oldalt létrehozni. Azon gondolkoztam, azok a tinik, akik egész nap csak a szobájukban gubbasztanak, talán ezért olyan rosszkedvűek. Nem tudják, hogy az élet néha milyen szép is tud lenni.


Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? Szerintetek is nevelés kérdése?



2015. márc. 5. 09:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Be is jöttek a szüleid? Na itt buktál le te hülyegyerek. 10 évesen itt pofázol nekem!!!

Én meg 40 éves vok ám


Találkozunk a kilences buszon, kisfiam!


Továbbá hozzál magadnak bukósisakot, láb- és térvédőt."

15 vagyok és lány. Kilences busz? Nem járok busszal.

Ezt vehetem fenyegetésnek? Mert akkor hívom a rendőrséget, hogy egy idegbeteg nőstény megfenyegetett és nem érzem magam biztonságban. Kérem tartóztassák le. OKé? :)

2015. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jah és most olvastam az üzeneted te "Csajvok". De kis troll vagyok de most nagyon elszúrtad mert az anyám ügyvéd na ezt bekapdtad.
2015. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Be is jöttek a szüleid? Na itt buktál le te hülyegyerek. 10 évesen itt pofázol nekem!!!"

Szóval te sosem mész be a lányod szobájába. Hát, azt azért kétlem.


És tudod kérdező, a "vok" szót (már ha nevezhetjük annak), általában 10-11 év közöttiek használják, elég szégyen ha 40 éves létedre nem tudsz kulturáltan írni, nem gondolod?

Illetve, van aki kamaszlányként a bulvár oldalakat olvasgatja, van aki meg a Nasa és a National Geographic oldalát, ízlés kérdése, de ha a lányod a Neon.hu-t nézegeti az azért szerintem rég rossz. Ugyanis a legsz*rabb és legmegbízhatatlanabb bulvár oldalak egyikéről van szó. Ennyit még én is tudok, pedig nem sokszor nézelődök ilyen helyeken.


"Én a lányomat mindig úgy neveltem, hogy ameddig nem lesz fizikai fájdalmat, addig mosolyogjon!"

(Feltételezem hogy a lesz helyett az érez szót akartad írni.)

És ez azért nem olyan egyszerű. Amikor a legjobb barátaim elárultak, hátba szúrtak, kiközösített az egész osztályom és napi szinten szekáltak én próbáltam mosolyogni, de nem ment. És szerintem neked se és a lányodnak se menne, őszintén legalábbis biztos nem. És tulajdonképpen nincs is ezzel semmi baj.

De fizikai fájdalom mellett meg pont hogy simán lehet mosolyogni, én mindig jót röhögök ha elesek a saját lábamban, ha véresre horzsolom a térdemet akkor is. Persze ha eltörne a karom biztos nem mosolyognék annyira, de az már más fokozat.



A kérdés maga egyébként szerintem teljesen értelmes, az első bekezdésig legalábbis biztosan, így ki azért is fejtem a véleményemet azzal kapcsolatban amiről eredetileg szó volt.

Nos, engem nagyon de nagyon tudnak irritálni az ilyen világfájdalmas lányok, akiknek semmi okuk rá. Pedig én magam is kamasz vagyok, mégsem értem az ilyeneket. Attól hogy az ember nem lehet együtt a szerelmével, még nincs vége a világnak, főleg hogy ritka a komoly és tartós kapcsolat ilyen korban.

2015. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A kérdésedből nekem az jön le, hogyha van valakinek laptopja az már nem lehet szomorú. Akkor te se problémázzál ezen, mert élsz, tudsz vizet inni, és valószínűleg rákos sem vagy. Gyerünk, örülj!
2022. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!