Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek ezt az ellentmon...

Ti is érzitek ezt az ellentmondást a jövő és a valóság között?

Figyelt kérdés

Aki kicsit is olvasgat, az tudja, hogy 10-15 év és mindenhol az életünket könnyítő, hálózatba kötött rendszerek épülnek ki( már 2-3 éve léteznek ilyen dolgok, főleg multiknál), gondolok itt az olcsó internet elérésre vagy arra, hogy interneten keresztül már mindent el lehet intézni, meg lehet nézni, lassan mindenhol lesznek számítógépek. Egy videón néztem az automatikus parkolóhely kereső rendszereket, ahol láttam, hogy az úton, a parkoló kocsik alját figyelik szenzorok, amik egy állványra továbbítják a jelet, amik tovább küldik a kocsidnak az interneten keresztül.


Ugyanakkor elgondolkodtam, hogy ezekben processzorok vannak és egyéb elektronikai kütyük, amik értékesek. Fél éve a Volán ingyenes számítógépeket telepített felénk a buszmegállókba, ahol lehetett internetezni, menetrendet nézni. Gondolom nem kell mondanom, hogy a vidéki p****tok először facebook elérésre használták, utána meg szépen lassan tönkretették, belenyúltak a rendszerbe, volt ahol feszegették a hátlapját(biztos azt hitték, hogy rézkábel fut benne :D ) stb...ma már egy sem működik.

Illetve kormányzati oldalról be vannak pisilve a drónoktól, amiket pár tízezrekért már megvehetsz kamera nélkül.

Szóval egyik oldalon gőzerővel fejlesztenek, ugyanakkor - legalábbis Magyarországon - az emberek azon a szinten állnak, hogy minek a számítógép, úgysem értek hozzá, maximum fészbúkozok stb...


2015. márc. 5. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
amiért nem kellett fizetnie az embernek azt nem becsüli meg. amúgy ne hidd, hogy annyira értékesek azok az elektronikai kütyük.
2015. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem is értékesek, de azért vicc, hogy van egy ingyenes számítógép, valami, ami megkönnyíti az emberek életét és szinte természetes, hogy itt vidéken ezt tönkreteszik.
2015. márc. 5. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Te valami budapesti bunkó vagy? Egyébként a rongálás nem attól függ, hogy vidéken, vagy Budapesten élsz, hanem attól, hogy az adott környéken mennyi a cigány.
2015. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tanulj meg szöveget értelmezni. "itt vidéken" Szerinted budapesti vagyok? :DD
2015. márc. 6. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát kb. úgy beszélsz. Mi az, hogy vidék, meg mi ez a parasztozás, az átlag paraszt ezerszer többet dolgozik, mint a magadfajta elkényeztetett kölyök egész életében fog...

És megsúgom Pesten is ilyen a helyzet, lásd VIII. kerület...

2015. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki mennyit dolgozik, teljesen lényegtelen a kérdésemmel kapcsolatban. A paraszt nálam egy értelmi szintet jelképez. Írjam azt, hogy: Csőcselék, alja,hulladék,selejt,bunkó?

Remélem így már nem bántja a szemed, nem a mezőgazdasági dolgozókra gondoltam(főleg, hogy klasszikus paraszt már nincs is).


A VIII. kerületet pedig nem ismerem.

2015. márc. 7. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!