Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van az érzéseim nem...

Elegem van az érzéseim nem hagynak élni?

Figyelt kérdés

majdnem jól indult a reggel késtem a suliból 10percet köszönök a tanárnak erre nem köszön vissza... és nem a késés miatt mert más is rendszeresen szokott késni... Aztán felpörőgtem mint a franc és én akartam gyakorlaton az első lenni aki megcsinálja a feladatot erre megint utolsó előtti lettem. A tanár felidegesített hogy nem tudja érthetően leírni a számolási feladatot a táblára... Aztán osztyfönökkel volt óránk aki egy egy magányos vén 5x es öreg lány és mindenkiről vélemény alkot és már másodszor vigyorgott bele a pofámba köszönés nélkül a folyosón bezzeg az évfolyam társaim előtt meg viszlátozik. Aztán meg a kedvenc tanárommal volt óránk és kipakoltam az asztalra lidl újságot és kérdezte ki hozta én meg direkt mondtam hogy az oyztálytársam hozata de közben én és fejbe vert az újsággalc" hazudol nekem"

a bráner ki van már vele is okokodik hogy a lumia 520-a 80ezret ér 60éves de a műszaki dolgokat érti



2015. márc. 5. 20:11
 1/6 anonim válasza:

Szerintem túlreagálod,

amúgy lány vagy vagy fiú? és hány éves?

mert szerintem ez csak gyerekes hiszti....

2015. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel most mi a probléma? Nekem még a saját szaktársaim se köszönnek vissza az egyetemen nemhogy a tanárok
2015. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyetem az más tészta, ez középsuli technikus képzés drága igaz semmit nem érek vele de amíg ingyen van addig jó



2-es egyébként milyen egyetemre jársz mit tanulsz?

2015. márc. 5. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Pécs- formatervező mérnök

egyébként a tankör többi tagja eléggé összetart gyakran hallom hogy buliztak meg itt-ott voltak

2015. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor hasonló cipőben járunk... de végül is nem szabad magadat emésztened e miatt, én ezt már rég megtanultam


1-2haverom ha volt amikor érettségiztem és jól meg voltunk a többit meg magasról le... uk, és volt rá példa hogy amikot találkoztam a többi osztálytársammal nem köszöntek... igaz én se :)


Ha 2 év múlva egyetemre fogok járni, én magasról tenni fogok rá ki haverkodik, kinem velem igazából megvagyok én egyedül is, és a felületes kapcsolatok semmit nem érnek


tedd te is ezt 2-es

2015. márc. 6. 04:56
 6/6 anonim ***** válasza:

"Aztán meg a kedvenc tanárommal volt óránk és kipakoltam az asztalra lidl újságot és kérdezte ki hozta én meg direkt mondtam hogy az oyztálytársam hozata de közben én és fejbe vert az újsággalc" hazudol nekem" "

:'D

Rendben, elnézést :').

Nem szabad ennyi energiát pazarolni ilyen dolgokra, gyakran előfordul, hogy rossz napja van az embernek.

A mi fizika tanárunk egy baseball ütőt vett a kezébe és így járta körbe az osztályt lecke ellenőrzéskor :D.

2015. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!