Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van kedve barátkozni? L/18

Kinek van kedve barátkozni? L/18

Figyelt kérdés
Szeretném ha bonyolult gondolkodású lenne és tudjon elvonatkoztatni. Ne legyen bunkó.

2015. márc. 6. 07:31
 1/7 anonim válasza:
Szia! Nekem van kedvem. :)
2015. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van.
2015. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írjá csajje.
2015. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia. Írj
2015. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz bonyolult gondolkodású alatt?
2015. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom számodra mit jelent a bonyolult gondolkodás. Bonyolult gondolkodásúnak is nevezhetem magam, sokszor még én sem értem, hogy mit akarok, ekkor szoktam egy bonyolult szóval lezárni a szövegemet, mert értelme nincs folytatni. Túlkombinálok egyszerű dolgokat és lebecsülöm a nehezeket. Egyben hülye is vagyok. Hirtelen nem tudom milyen tulajdnoság a tudjon elvonatkoztatni, mit kellene tudnom, hogy tudjak elvonatkoztatni. Elmagyarázod? Nem szeretek a neten beszélgetni és valószínűleg nem lakunk közel, így nehéz dolgod lesz. 24/F
2015. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
KAMU!
2015. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!