Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg az egyik...

Hogy mondjam meg az egyik lány barátomnak, hogy bajusza van?

Figyelt kérdés
Persze finoman. csak elég zavaró :/

2015. márc. 6. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
De miért kéne megmondani? Szerinted ő nem néz tükörbe? Ha téged zavar, kerüld el, ne találkozz vele. Gondolom, őt is zavarja, csak nem akarja gyantázni. Vagy nem zavarja, mert úgy van vele, hogy fogadják el olyannak, amilyen. Mindenkinek van hibája, senki sem tökéletes.
2015. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Kérdezd meg tőle nem-e kísér el kozmetikushoz. Hátha kedvet kap a gyantáztatáshoz.
2015. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
gondolom még te sem hallottál a PCOS-ról...
2015. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy, gondolom ő is látja, de lehet, hogy érzékeny a bőre és nem tudja gyantáztatni.
2015. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Mondd el neki, hogy mennyire hasonlít Laci betyárra...
2015. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki h már nagyon kéne neked gyantàztatni ,mert már nagyon zavar h van egy kis bajszod (nem baj ha nincs) persze ez akk jo hante is lany vagy ....ha giu vagy akk kerd meg egy lany batatodat:/ :)
2015. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ne hidd, hogy nem tud róla. Nyilván van oka annak, hogy nem tesz ellene, lehet, hogy őt nem is zavarja, de ne tedd szóvá, mert baromi rosszul tud esni.
2015. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

"Nem akarlak megbántani, csak észrevettem ezt a dolgot és gondoltam szólok. Nem akarom hogy mások csúfoljanak miatta, de van egy kis bajszod. Nem akarod leszedni?" Valahogy így. Ha zavar téged az a te dolgod. Ha válaszol rá onnantól rávezetheted hogy tudná legyantázni, a segítséged is felajánlhatod ha már annyira zavar téged.. Lehet ám hogy ő is tudja és talán zavarja is de a szülei nem engedik gyantáztatni. (Anyám mikor 12 voltam nem engedte hogy borotváljam a lábam..)

Legjobb lenne ha nem szólsz semmit és egy megbízható közös lánybarátot kérsz meg hogy mondja el neki.

2015. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bajsza van nem biztos, hogy PCOS-es.
2015. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tud róla ő is... legalábbis ha van otthon tükör.
2015. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!