Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy tetszem a...

Lehetséges, hogy tetszem a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna egy meleg legjobb barátot. Akivel bármit meg tudok beszélni, anélkül, hogy az egyik többet érezne.

Van egy osztálytársam, már kilencedikben nagyon jóban voltunk, sokat volt már nálunk, megyünk ide-oda.

Nyár végén voltunk az egyik közös barátunk szülinapján. Nagyon messze lakik tőlünk, így ott aludtunk. Mivel nem volt elég ágy, egy ágyban kellett aludnunk.

Folyton azt kérdezgette, hogy engem ugye nem zavar ez, mondtam neki, persze,hogy nem. Ölelkezve feküdtünk, és egész este beszélgettünk, a régi szerelmekről stb. Aztán megkérdezte, hogy szerintem ő helyes-e. Meg mit gondolok róla úgy igazán. Mondtam, hogy persze meg, hogy szeretem stb.. de tereltem a témát.

Mostanában a suliban szoktunk ketten maradni. Hülyén vannak beosztva a faktok. Mindig megengedem, hogy megfogja a kezem, megöleljen, rádőlök a vállára. Nekem tényleg olyan, mint egy tesó, vagy egy mlb. Mindig elmondom, hogy éppen ki tetszik.

Aztán most a héten, nagyon rossz kedve volt, és odamentem hozzá. Ő ült, én álltam, megöleltem hátulról és kérdezgettem halkan, hogy mi a baj. Alig szólt hozzám, én meg csak jártattam a pofámat, erre ő rám förmedt, hogy békén tudnám e már hagyni, és ne leheljek a nyakára.. És most nem szól hozzám

Nem értem a viselkedését. Tényleg kicsit azrt érzem, hogy ő többet lát a kapcsolatunkban , viszont tudja, hogy nekem ki tetszik, és azt is tudja, hogy a fiúnak is elég valószínű, hogy tetszem

nektek mi a véleményetek?



2014. okt. 24. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tetszel neki, az alap dolog, mert különben szóba se állna veled és pláne nem feküdne veled egy ágyban, de szerintem még vonzónak is talál, sőt, akár még szerelmes is lehet beléd (már persze ha nem meleg, mert eléggé bezavar a képbe az első pár mondat).
2014. okt. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!

Nem meleg, csak számomra, mármint érted, a szememben Ő nem olyan fiú, mint mindenki más. Neki tényleg mindent el tudok mondani, teljesen megbízok benne. Van még 2 "legjobb" barátnőm, mégis neki mondtam csak el, hogy ki tetszik, meg a problémáimat, mert másban nem bízok.

2014. okt. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért úgy írja ki, mint a szokásos válaszokat?
2014. okt. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez elég kegyetlen lehet a srácnak. Van egy lány, aki ölelgeti, puszilgatja, ráadásul a srácnak bejön a lány, vagy akár szerelmes is belé, de mégsem kaphatja meg, mert a lány egyszerűen nem tekinti fiúnak/férfinak. Ez sírásra tud kényszeríteni elég sok mindenkit, de minimum ilyen reakciót válthat ki.

Sajnálom szegény srácot, kb a földi pokolban érezheti magát, ha ez igaz.

2014. okt. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendes szivatas a reszedrol :-P az elottem hozzaszolo is leirta poklok poklat eli a srac
2014. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg nagyon szeretem őt, nem akarom bántani!
2014. okt. 24. 16:32
 7/9 anonim válasza:
Én is voltam már így a fiú részéről, eléggé szar volt, szóval szerintem jobb, ha minél hamarabb tisztázod vele az egészet, valahogy hozd elő a témát és beszéljétek meg. Ha tényleg nagyon jóban vagytok, akkor nem lesz túl nagy kihatása a kapcsolatotokra, max egy kis szünet, hogy rendezze magában a dolgokat, de utána ugyanolyan jóban lehettek mint eddig, legalábbis nálam így alakult, remélem hasonlóan működne ez ott is, sok sikert.
2014. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is minden képpen beszélj vele. Mond el te, hogy érzel iránta. És egy ideig ne terheld azzal hogy neked ki tetszik.
2014. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De pontosan tudja, nagyon sokat beszéltünk már erről. Annyiszor elmondtam már neki, hogy ő a legjobb barátom!!

Egyszer egy osztály buliban, végig együtt voltunk, fogta a kezemet stb. És végig azt mondogatta, hogy most pont olyanok vagyunk, mint egy pár. Erre mondtam neki, hogy háát, te csak azt szeretnéd! És nevettünk. Tudja, hogy nekem más tetszik, már több, mint 1éve, és az előzőt is tudja.

Én is tudom ki az ő nagy szerelme. Vagyis ki volt

:/

2014. okt. 25. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!