Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen idézetes képekről?

Figyelt kérdés

Gondoltam megnézek egy idézetes oldalt. Amúgy voltak ott normálisABB is, de a legtöbb ilyen depressziós "utálom az életem mert az a pasi nem az enyém" stílusú: [link]

Meg olyanok is voltak, amikben volt káromkodás, csúnya szó is. Mint pl. "Én ezt el....tam."

Csak szerintem nincsenek ezek jó hatással a fiatalokra, kamaszokra?


Csak kedves, rendes válaszokat kérek, amiket előre is köszök! :-)



2015. márc. 7. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hányok tőlük. Felszínesek, közhelyesek, pont mint azok akiknek készülnek.
2015. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
tumblin is ez megy hogy ki.baszottul hiányzol, jaj elhittem, kellesz nekem, csúnya vagyok, kövér vagyok. a magyarok ilyen depressziósak főleg 14-16 éves korosztály. én nem vagyok az kikészülök ezektől
2015. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. márc. 7. 11:21
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem van 1-2 idézet, amely értékes, főleg manapság, amikor már visszafogottabban kezelik ezeket :).
2015. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Van egy pár idézet ami szerintem nagyon jó, de én is rossul vagy az ilyen "utálom az életem mert az a pasi nem az enyém" stílusú idézetektől.
2015. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Manapság inkább az a divat, hogy szép lányok feltesznek magukról 1-1 képet és ahhoz tesznek idézetet....közhelyek gyűjteménye.
2015. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan gyenge, még csak a közhelyes szintet sem üti meg. De vannak jók, amik tényleg elgondolkodtatnak.
2015. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nevetségesek.


'Csak szerintem nincsenek ezek jó hatással a fiatalokra, kamaszokra?'

Aki értelmes, az eleve nem követ ilyen oldalakat, aki meg nem, annak úgyis mindegy... :-)

Remélhetőleg kinövik idővel ezeket a bugyuta dolgokat.

2015. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Például ez nagyon aranyos és bár közhelyes, sokat segít az ember közérzetének is: [link]
2015. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a képek vannak hatással a fiatalokra, inkább fordítva. Hogy csúnya szavakat látnak képeken, hát istenem... az utcán is hallják, nem?

Én ki nem állhatom az ilyen idézetes képeket, főleg az "utálom az életem mert az a pasi nem az enyém" típusokat.

2015. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!