Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen idézetes képekről?

Figyelt kérdés

Gondoltam megnézek egy idézetes oldalt. Amúgy voltak ott normálisABB is, de a legtöbb ilyen depressziós "utálom az életem mert az a pasi nem az enyém" stílusú: [link]

Meg olyanok is voltak, amikben volt káromkodás, csúnya szó is. Mint pl. "Én ezt el....tam."

Csak szerintem nincsenek ezek jó hatással a fiatalokra, kamaszokra?


Csak kedves, rendes válaszokat kérek, amiket előre is köszök! :-)



2015. márc. 7. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, ezeken az emelkedett ömlengéseken én mekkorákat tudok röhögni :D Mármint nem úgy röhögni, hogy tetszik, hanem a szánalomtól. A kedvencem: [link] Ezt Facebookon az ismerőseim közül CSAK olyanok osztották meg, akik erre NEM képesek, mert akkor is nyomkodják, amikor épp beszélgetünk.

Amik viszont tényleg tetszenek, azok a "javított verziók". Most nem találom a példát, amit meg akartam mutatni, de van egy olyan, amin egy csaj bőg, törölgeti a könnyeit és valami olyasmi volt az eredeti szöveg, hogy "A legrosszabb dolog a világon, amikor Ő melletted ül, de tudod, hogy sosem lesz a tiéd" vagy valami hasonló. A javítotton a fél szöveg át volt húzva és az állt rajta, hogy "A legrosszabb dolog a világon, amikor találsz egy fagyis dobozt és pörkölt van benne." Hát ezen sírva röhögtem :'DDD

2015. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 az a srác éppen egy orvost hív az anorexiás kislánynak, hogy életben tartsák. :)
2015. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#9: szerintem is, az is nagyon nincs jó hatással a tinikre, hogy egy csomó káromkodásos idézet van. Ezen élik ki a szerelmi fájdalmukat, hogy olyanokat írnak ki, hogy "Szeretlek szép szó, átb.aszásra pont jó".

Hát no comment az ilyemekre.

2015. márc. 7. 19:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Én csak röhögni tudok rajtuk. Keresnek vmi agyonfilterezett, művészinek tűnő stockfotót, aztán kiírják rá az összes ilyen idióta gyerekes tininyavalygásukat, és el akarják ezt úgy adni, mint komoly / művészet. És tényleg, elhiszik, hogy:

-ha nem jönnek be a pasinak, akkor a pasi a hülye r.bancokat szereti nyilván, meg a pasi hibája

-ha vki beszól neki a hülye viselkedése miatt, az nem a hülye viselkedése miatt van, hanem mert a másik irigy

-a kedvencem: az már ribi, aki csinos ruhákat és nemesfém ékszereket hord, de ő a tökéletes álomlány, mert ő bizony sillybandz karkötőt hord :D

-hogy az a világvége, ha nincs pasija Valentin-napon

stb...

2015. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utálom az idézeteket, az idézetes oldalakat, az önsajnáltatós tizenéves lányokat. Pedig pont ebbe a korosztályba tartozom (13/L) mégse tudom megérteni, hogy mire jók ezek. Én is sokszor megbánok dolgokat, de azzal nem segítek magamon, ha negatív, idióta mondatokat összerakok, majd megosztom a nagyvilággal. Csak néhány idézetet szeretek a mostaniak közül, de azoknak van értelmük, jól át vannak gondolva, stb.
2015. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2015. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!