Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölködő vagyok, hirtelen...

Gyűlölködő vagyok, hirtelen haragú, indulatos és haragtartó. Hogyan tehetnék ellene? 12/l

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon fiatal vagyok a veszekedésekhez meg a gyűlölködéshez. De nem tudok mit tenni ellene. Az osztályból mindenki utál, és pont ezért, mert időnként nekem is fáj az amit másoknak mondtam. Iszonyú haragtartó vagyok, és úgy érzem nem működik rendesen a lelkiismeretem. Mit tehetek ellene? És hogyan tüntessem el ezeket a rémes tulajdonságaimat? Hogyan tanuljak meg szeretni?

2015. márc. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tarts önvizsgálatot. Írd le a rossz tulajdonságaidat és minden nap emlékeztesd magad, hogy ezeket a dolgokat elengeded, ha nem megy egyből. Mielőtt bármi sértőt mondanál, számolj el magadban tízig, addig könnyen lehet, hogy megnyugszol. Hallgass nyugtató zenéket, kapcsolódj ki. Ha sok a felesleges energiád sportolj valamit. Nézd meg mi tett ilyenné és tegyél ellene. Nem tudom milyenek a családi viszonyok, vagy bármi. Ülj le és döntsd el magadban, hogy nem akarsz ilyen lenni többé. Próbálj meg nyugodt lenni.
2015. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szeretni és elfogadni magadat, mert úgy tűnik utálod magad és nem kaptál elég szeretetet. Ha felülemelkedsz a kicsinyes ha én haragszom, majd megmutatom az mért szar magatartáson, többen fognak szeretni és a pozitív visszajelzésektől rájössz majd hogy nem vagy rossz és Te is ugyanolyan szeretetre méltó vagy, mint bárki más.
2015. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi ;-)

A családi viszony egyáltalán nem ok erre: szüleim együtt, 4 tesóm van, mindegyik édestestvér, a két nővéremmel iszonyú jóba vagyok, mindkét nagymamám él nagyapáim már rég meghaltak. Nagyszülőkkel, nagynénikkel, nagybácsikkal nagyon jó a viszonyom, tehát ez egyáltalán nem a család oka.

Tegnapelőtt halt meg egy családi barátunk, akit nagyon szeretteünk és ez is nagyon összetört engem. Az isztálytársaim tudják, de nem értik a dolgot. Az eddigi válaszok hasznosak voltak de nehéz lesz újra talpra állnom.

2015. márc. 7. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
meditáció esetleg? van am neki ien speckó fajtája is, már nem emlékszem de tök jókat írtak róla, ien transzcendentális; ja meg másnak is írtam, h hallottam egy olyat, h felkelés előtt reggel asszem Észak felé forduljunk a fejünnkel, úgy feküdjünk kb 5 percig, és akkor ien energiafolyam átfolyik rajtunk ,és csomó stresszes energiát kivisz belőlünk, lefekvés előtt meg pont délre legyen a fejünk 5 percig, és akkor is ue ez.
2015. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nahát erről még nem is hallottam... De megpróbálhatom. :-) Köszönöm, az eddigi válaszok nagyon hasznosak voltak :-P
2015. márc. 7. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Számolj el 10ig mielőtt mondasz valamit. Gondold át, hogyha neked mondanák akkor neked hogy esne?! Nekem ez segít :)
2015. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!