Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölködő após?

Gyűlölködő após?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le, hogyan küzdötök meg vele, hogy bírjátok ti és a párotok..


2 éve vagyunk együtt, s az após nem tud elviselni, nem hajlandó szóba állni velem. A párom kiáll mellettem, de borzalmas lehet, hogy folyton harcol. 22 évesek vagyunk, nem élünk még együtt, de nagyon erős ès jó a kapcsolatunk, együtt tervezünk.


Társadalmilag, anyagi háttérileg, világnézetileg és képzettségileg ugyanolyanok vagyunk, tehat ez nem lehet ok.


Írjatok pls tapasztalatot! Fog ez javulni?



2014. szept. 16. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Bemutatott a párod legelső alkalommal, az apósod keresztbe tette a kezét, felhúzta az orrát, és elvonult a sarokba?


Ha kérdezitek, mi a baja veled, ül, mint a kuka?

2014. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem éltek együtt, és nem a feleséged/férjed a párod, akkor mitől lenne az apja az apósod?

Valószínűleg a házasságot hiányolja. Vagy például kérdezd meg tőle!

2014. szept. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Egymást választani, kitartani egymás mellett, fej-fej, váll-váll együtt legyen és a gyűlölködő apóst-anyóst egyéb rokont IGNORÁLNI!
2014. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, körülbelül erről van szó, nem tudja megemészteni, hogy velem tölti az idejét a fia.


2-es: Kössél már bele a szavakba.... Melyik kategóriába tetted volna a kérdést? 2 éve együtt vagyunk, volt már vele elég kommunikációm, más, idősebben 1 év múlva már házasodik.


Köszönöm egyébként a használhatatlan és egyáltalán nem építő, rosszindulatú hozzászólásokat.


3., köszönöm, igyekszünk, csak gondoltam itt találok valakit, aki tud tapasztalatot mesélni... hány év alatt javul ez meg...:/

2014. szept. 17. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az apósom is kicsit hasonló.

Apósom nem tudja elviselni, ha valaki nem olyan véleményen van mint ö. ELég butácska ember is. Szeret kötekedni, és igazán borzalmas természete van.

Mi nagyon messze lekunk férjem szüleitöl, így évente 2-4 alkalommal találkozunk. Mßar van 2 gyerekünk. Az elsönél teljesen kiakadt, hogy 30 évesen gyerekünk lesz, ö még magát fiatalnak titulálta, és nem akart unokákat. Mikor kiderült, hogy a második is lány lesz, pedig a férjemet elmondta, hogy nem igazi férfi mert nem tud fiút csinálni.

Anyósom egy tündér, szinte baráti kapcsolatban vagyunk. Ö többször ide utazik hozzánk. Szerintem neki is fellélegzés, hogy kicsit tud gyerekezni. Apósom a gyerekekkel is úgy beszél sokszor mint egy utolsó ronggyal. Ezért sem engedem hozzájuk egyedül a gyerekeket.

Férjem kiáll melletetm, de próbál(mint egész életében) apja közelébe is férközni.

2014. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igazából nem velem van baja apósomnak inkább mindenkivel, mert esküszöm elmebeteg. Mi már 5 éve nem beszélünk vele (azóta azért hallottam vissza, hogy engem és a családomat is szid), a fiunkat sem látta soha, születése után kijelentette, hogy nem is érdekli (azóta meg azt híreszteli, hogy mi tiltottuk el tőle). Anyósommal sem találkoztunk 3 éve lassan, ő megy a férje után bármi áron. A férjem nővérééknél ugyanez a helyzet. Van, aki nem változik, a leírásod alapján a párod apja sem lehet egyszerű eset.
2014. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi több, mint 7 éve vagyunk együtt, 6,5 éve élünk együtt, 2 éve házasok vagyunk, apóssal összesen 10 percet nem beszeltünk. Nem bír, látom rajta, más is tudja, de nem érdekel. Évente 3x látom, kibírom.
2014. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
a párodnak kéne megkérdezni tőle hogy mi a baja veled. Nem biztos hogy személy szerint veled van baja, ha nem bárki is lenne a a fia párja nem bírná elviselni az illetőt. Vannak ilyen bolond emberek. Ne menj el hozzájuk és így nem kell látnod a bolond embert.Nekem a saját anyám nem bírta elviselni a férjemet csupán 15 évig. Anyám meg is mondta nekem, de nem tudtam meggyőzni hogy fogadja el. Lehet hogy rád is ez vár. Nem kell vele foglalkozni, mert csak emészteni fogod magad rajta.
2014. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, valószínűleg a stílusoddal van a baja az apósodnak. Azzal, amit itt is bemutattál. Ha javítasz a kommunikációdon a világgal, javulni fog a kommunikációd az apósoddal( leendö apósoddal) is.Addig is szép napokat!
2014. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Kérdező stílusával van itt baj, hanem a mindenbe belekötő, rosszindulatú emberekkel, mint mondjuk te Utolsó. De ha neked ettől jobb napod van...
2014. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!