Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne pár kérdésem lányokhoz,...

Lenne pár kérdésem lányokhoz, válaszolnátok? Életkort is írjatok!

Figyelt kérdés

1. Van most párkapcsolatod?

Ha igen, boldog vagy e benne?

Ha nem, miért nincs? Nem akarok, nem kellek senkinek, válogatós vagyok, csak szexpartner kell stb.


2. Ha van párod hűséges vagy hozzá? Őszintén!


3. Milyen elvárásaid vannak egy párkapcsolatban?


4. Mennyi ismeretség (időtartam) után feküdnél le egy fiúval aki bejön és akarna téged?


2015. márc. 7. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Nincs.Azért nincs, mert folyamatosan kihasználnak és azonnal kidobnak. Akarok párkapcsolatot, csak nekem nehéz találnom.

2. Ha szerelmes vagyok, mindig hűséges vagyok. Ha nem vagyok szerelmes, nem járok vele, egy másodpercig sem ámítom.

3. Legyen hűséges, őszinte, kedves, nyugodt, előzékeny, de ne papucs.

4. Akár azonnal, akár pár hónap. Ahogy érzem!

2015. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Igen

Igen :)


2. Igen.


3. Párkapcsolatban? Mint például, hogy hűségesek legyünk egymáshoz? Ha így érted, akkor a hűség, hogy őszintén meg tudjuk beszélni bármilyen problémát, ne legyenek titkok. Legyen vágy és szeretet benne (és ez éreztetve is legyen). Egymás hibájának elfogadása, a kölcsönös megértés, egymásnak a kellő szabadság megadása (féltékenykedés nélkül). És az egyik legnagyobb hibám: csak őszinteség, még ha kegyetlen is! Ennek fejében nem kérdezek fölösleges dolgokat (pl az a lány szebb nálam? hogy áll a ruha? nem nagy benne a fenekem? stb). Senki se legyen sértődékeny, túlzottan birtokló. Ja, és megbízhatóság. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.


4. Változó. Mennyire jön be? Ha nagyon és úgy érzem, hogy megbízom benne és már szeretem legalább valamennyire, akkor 1-1,5 hónap. (csak párkapcsolatban)


20/L

2015. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nincs, majdnem lett, de kiderült, hogy a fiú egy 35 éves családanyával "kavar", vagy csak a nő szédíti, befolyásolja, a lényeg, hogy nem engedte meg neki, hogy járjon velem. Amúgy itt a környéken nem nagy a választék, illetve nem sűrűn járok el sehova, így ismerkedni nem tudok új emerekkel.

2. Amikor volt párom mindegyikhez hűséges voltam, de engem csaltak már meg. Nyílván megnézek, beszélgetek más fiúkkal is, de ugyanez fordított helyzetben sem zavar.

3. Legyen hűséges, vicces és szeretem, ha sokat beszél egy fiú. Illetve Lol-ozzon. :D

4. Ez több dologtól függ. Nyílván, ha komoly a dolog és úgy tervezem, hogy összejövök vele kb 1 hónap után, de lehet, ha időközben együtt alszunk hamarabb megtörténne a dolog. Viszont, ha nem akarok komoly párkapcsolatot, viszont találkozok egy pasival, aki régebb óta tetszik, vagy csak simán vonzónak találom, vagy ki vagyok éhezve stb. akkor egyéjszakás kaland lenne belőle, szóval pár órás ismertség után is akár.

2015. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 salalla11 ***** válasza:

1. Nincs, és azért nincs, mert még csak 14 éves vagyok, és eddig még szerelmes se voltam igán. Azt hiszem, én inkább későn érő típus vagyok az ilyesmiben, még nem érzem magam teljesen késznek egy kapcsolatra.

2. Ha lenne, akkor hűséges lennék hozzá, mert úgy gondolom, hogy akit szeretünk, azt nem hagyjuk cserben, és nem verjük át. Engem furdalna a lelkiismeret, ha nem lennék hűséges.

3. Bizalom és hűség, a fiú legyen a intelligens, legyen humoros, lehessen vele beszélgetni mindenféléről, legyen kedves és figyelmes, és törődjön velem. Ilyenek. Meg hogy gyakran találkozzunk, de azért legyen mindkettőnknek ideje a barátaira, a hobbijára, szóval legyen mindkettőnknek szabadideje, saját élete is.

4. Nekem ez a kérdés még távolabbi, én leghamarabb 17-18 évesen, de azt is csak akkor, ha már legalább egy-két éve járok a fiúval, és abszolút szeretem és megbízok benne, és a legfontosabb: ha már késznek érzem magam rá

Lehet, hogy fura ezt így egy 14 évestől hallani, de azért én sem vagyok már annyira "kicsi", vannak saját gondolataim és elképzeléseim ezzel kapcsolatban. És olvastam az SZJG-t is :D

2015. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Van most párkapcsolatod?

nincs


Ha nem, miért nincs?

Jelenleg nincs olyan akivel meglenne a közös érdeklődés.



2. Ha van párod hűséges vagy hozzá?

Igen. Őszinte éskövetkezetes próbálok lenni minden esetben-bár a hagyományos párkapcsolati sémák távol állnak tőlem.



4. Mennyi ismeretség (időtartam) után feküdnél le egy fiúval aki bejön és akarna téged?

Miből gondolod hogy fiúval? ne vedd készpénznek a dolgot.

Az időtartam nem lényeg. Kölcsönös közelség, és bizalom legyen meg.

2015. márc. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és 25/L
2015. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Nincs párkapcsolatom most.

Azért nincs, mert a srác, akibe szerelmes vagyok, meleg. Ez ugyan nem volt a felajánlott válaszok közt. :)


2. Igen, hűséges vagyok.


3. Imádom, ha egy férfi lelkesedik valamiért (akkor is, ha engem a dolog nem érdekel). Tudunk jókat beszélgetni. Fontos, hogy legyünk is együtt, de a haverjainkkal is lehessünk. Nem bírom az olyan pasikat, akik attól rettegnek, hogy ha a barátnőjük kimegy mondjuk a Szigetre, ott biztos megcsalja. Földrajzi tényezőktől nem lépnek félre emberek. Fontosnak tartom, hogy nagyon jó barátok is legyünk, meg tudjuk beszélni a dolgokat, és megvigasztalni egymást, hogy le tudjuk egymást nyűgözni akár az érdeklődési körünkkel, akár bármivel (pl. tetszik, ha egy pasi okos). Fontos, hogy mindketten úgy álljunk a dologhoz, hogy az nem lesz teljesen pont az, ahogy elképzeljük, mindig van valami olyan része egy kapcsolatnak, ahol valakinek elfogadóbbnak kell lennie stb. És talán az, hogy közösen egy célunk, nem feltétlenül csak a legalapvetőbbek, hanem valami, amit mindketten szeretnénk elérni mint emberek.


4. Ez attól függ. Mert attól kezdve számít a dolog, hogy komolyan vesszük a dolgot. Úgy értem, van, akivel már régebben megismerkedtél, de látszik rajta, hogy úgy áll hozzád, hogy "hát, próbáljuk meg". Ha komolyan randizunk, akkor kb. 1-2 hónap.

2015. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, 21 éves vagyok.
2015. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!