Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik! Nősek, élettársak,...

Pasik! Nősek, élettársak, barátok! Válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés
Ki hányszor csalta már meg a párját?

2014. júl. 13. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
1x se!
2014. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek lovagolnak ezen az emberek. Sokkal fontosabb az a kérdés, hogy ki hányszor hazudott a partnerének? Mert az őszinteség az elsődleges kérdés. Ha mindent meg tudtok beszélni, ha őszinték vagytok egymással, ha a másikat nem tárgynak tekintik, hanem egyedi embernek, akkor a helyzet idáig soha el nem juthat. És egy idézet:

Az olyan ember, aki valóban képes szeretni, akinek csak a szerelem számít, és aki a szerelemben megfelelő készséggel és nyitottsággal képes más ember felé fordulni, nem hűséges, legkevésbé egy életen át. A hűség megdönthetetlen erénynek számít. A jó embernek hűségesnek kell lennie – ez is olyan előítélet, amely pszichológiai szempontból nézve tarthatatlan. Az az ember, aki tud szeretni, a szerelemhez marad hű, de számára fontosabb, hogy szeressen, mint hogy hűséges legyen.

Az az ember, aki képes szeretni, újra és újra szeretni tudja ugyanazt az embert, de nem érti, miért ne szabadna egyidejűleg más embereket is szeretnie.


41. oldal

Peter Lauster: A szerelemről, a szeretetről Ahogy egy pszichológus látja

2014. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha sem! Nem azért mert nem volt rá lehtöség.Tiszteletböl!..... Amugy is a csalásokra hazúgságokra mindig fény derül.MINDIG!.....
2014. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy látszik ezek szerint itt nincs senki, aki még így névtelenül is fel merné vállalni... hm...

2014. júl. 14. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem, bár nem vagyok rá büszke, volt már rá precedens...
2014. júl. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A jelenlétit egyszersem. 4 éve vagyunk egyűtt
2018. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szubudáj Bagatur válasza:
24 évig tartó házasság alatt 2-szer. Illetve 2 nővel. Kb. 10-szer tehettem volna még meg, tetszettek is a hölgyek, de kihagytam. A másodikkal azóta együtt élek. Őt egyszer sem, és nem is fogom.
2018. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kb.10-szer.Nem vagyok rá büszke,de nem is bántam meg.Lelkiismeretfurdalás persze van...Persze tudja de nem engedi a nyitott kapcsolatot.Ő 3-szor csalt meg.

Szeretem a párom,de nem adja meg azt amit szeretnék.Nem hagyom el a gyerekek miatt.

2018. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!