Mi legyek?

Figyelt kérdés
Jó vagyok matekból, jól rajzolok, jó vagyok tesiből is.

2015. márc. 8. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Star-Lord
2015. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hülyeségekre nem vagyok kíváncsi.
2015. márc. 8. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, miből vagy jó.

Vagyis nyilván nem, de én mondjuk jó vagyok informatikából, de nem akarok programozó lenni, vagy informatikus.

Tedd fel a kérdést: Szeretnél matekkal foglalkozni? Igen? Akkor nézd meg az ehhez kapcsolódó munkákat. Nem? Akkor lépj tovább.

2015. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Gépész mérnök; informatikus; PLC programozó; mérnök esetleg ezek kombinációi!


Keresett és megbecsült szakmák. Előny minél több idegen nyelv ismerete.

Angol; német, francia; orosz továbbá hogyha nagyon professionalis leszel a szakmádban akkor érdemes valamilyen mandarin nyelvet tanulni. Kínai; korei vagy japán.


Hogyha a fenti szakmából 2 megvan és az alatta lévő idegeny nyelvekből 2-3 akkor nem lesz gondod az életben neked sem és a családodnak sem.

Anyagi természetű legalábbis.


25/F

2015. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

4-es vagyok. Ahogyan arra 3.ik válaszoló céloz. Fontos hogy szenvedéllyel tudd végezni. Akkor igazàn kiemelkedő lehetsz; mert szìvvel lélekkel csinálod. Ugyanakkor amire nem tért ki. Sokszor előbb reljesül a megbecsülés és utàna odaadóbban és energikusabban tudsz dolgozni. Persze ehhez előbb önzetlenül és kitartóan kell dolgozni. Még ha nem is okoz rendkìvüli örömeket a munka.


Sok sikert!

2015. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A matekkal akarok tovább menni, de nem szeretem a gépeket.
2015. márc. 8. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Gépész, építész, formatervező, egyéb mérnök. Esetleg orvos. Ha jól értesz az emberek nyelvén, lehetsz felső vezető is egy szakterületen.


Csinálj pár személyiségtesztet, azok is segítenek dönteni!

2015. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És igazából, az irodában sem szeretnék üllni.
2015. márc. 8. 14:09
 9/10 anonim válasza:

Matek+rajz

lehetnél matematikus

fizikával beoltva építész

informatikus

képzőművész

sportoló

edző

stb.


Én tudjam?

2015. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ismét 4-es!


Akkor lehetnél építész mérnök!

Hogyha igazán jó vagy akkor nem kell egy fülledt irodában dolgoznod! Dolgozhatsz mondjuk otthon, egy nyitott teraszon! És amikor kimész a helyszínre, hogy az építés vezetőknek további instrukciókat adj jellemzően a kritikus munkafolyamatokban és építési fázisokban; akkor is szabadban fogod végezni a munkádat!


Nem mellékesen nem kevés pénzért!

2015. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!