Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális vagy...

Szerintetek normális vagy legyek más? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Sokan piszkálnak(néha barátom) is hogy sokat iszom.Pedig legtöbbször nem is látják.Na meg azért is mert a feleségemmel veszekszünk és néha meghátrálok .Na meg nem veszem fel a telefont.És autóvezetés kor iszom álltalában.Na meg sokat ígérgetek,de hiába.Na meg hogy nem vagyok sokat otthon. ÁLLtalában ezt mondják.Senki nem tisztel csak a fiam.

36/f

Szerintem normális,.


2015. febr. 16. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

hm, elég érdekesen fogod fel, szerinted normáls, hogy senki nem tisztel, csak egy kiskorú, akinek persze, hogy, mint apja te vagy a férfia, példakép. csak sajnos később ő is jobban felfogja majd ezeket! ha elpatkolsz autóbalesetben, akkor meg jól otthagyod árván!

te is tudod, hogy nem normális így, különben nem kérdezted volna!

szerintem neked nincs meg az önbizalmad, és ezt fojtod alkoholba. tedd helyre az életed!

2015. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szeretem a fiam

Nem fojtok semmit semmibe!

Csak a.......

2015. febr. 16. 15:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szar ha a haveromnál sörözők,és jön az asszony."gyere már haza"
2015. febr. 16. 15:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak?
2015. febr. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!