Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen határozottabb?

Hogyan legyen határozottabb?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, de elég félénk vagyok.

Sok ismerősöm (fiúk és lányok egyaránt) mondták, hogy semmi baj velem, jó a megjelenésem, ápolt vagyok, rendes, jó fej, lehet velem beszélgetni, viccelődni, de nem vagyok túl határozott.

Mindenki egyhangúan azt mondta, hogy nem vagyok eléggé határozott.

Van aki nekem mondta, van aki csak a haverommal beszélt, vagy épp én hallottam, hogy rólam van szó.


Nos, hogy lehetnék határozottabb?

Egyáltalán milyen aki nagyon határozott?


2015. márc. 9. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, vágj bele. Jönni fog a határozottságod. Lezser légy, fesztelen, menni fog.
2015. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

erről mások könyveket írtak,úgyhogy elég hosszú lenne ezt itt kifejteni.

de leszűkítve a dolgot ami téged érdekel annak a neve-a kontroll megtartása.

ha gyakran veszíted a kontrollt,vagy átadod a nőnek,akkor kb buktad is a csajt,vagy ha a mindennapi életedben adod át túl gyakran akkor leszel elkönyvelve határozatlannak,papucsnak.

így rákereshetsz-pua kontroll megtartása

2015. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen bizonytalan vagy...a határozatlanság üzenetével nem üzennek semmi hasznosat, mert a határozatlanság ugyanaz mint a bizonytalanság.

Aztán te a találkozás eseményében lennél bizonytalan, arról meg nem tudnak üzenni semmit, mert nem történik meg.

Úgy hogy, ha a sok semmitmondó "jó tanács"-al nem jutsz semmire az nem a te hibád...csak ha elhiszed :)


Tudd, hogy nem ismered, azért vagy bizonytalan, tudd, hogy akkor leszel bizonyos és határozott ha megismerted, azaz menj oda és ismerd meg :)

Ne legyőzni menj oda, hanem megismerni.

Meglehetősen normális dolog ismerkedni.

A határozottság az utolsó dolog lesz...ha előreveszed az csak keménység lenne, és figyelmetlen lennél, és nem ismernéd meg..


Ezért üzenik, hogy lazán..ugyanakkor tényleg.

Rajta :)

2015. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!