Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl mainstreamnek tartom az...

Túl mainstreamnek tartom az emberek céljait, és ez megakadályoz abban hogy életcélom legyen mit tegyek?

Figyelt kérdés

valami olyat tenni ami mindenkin segít

elmenni a hawaii szigetekre

sportkocsit venni

gyerek, család

maradandót alkotni

házat venni

dolgozni és pénzt szerezni



ugyanmár... mindenki ezt vagy ezekhez hasonlót akar


felemészt az hogy azért vagyok demotivált mert egyszerűen nem akarom azt csinálni amit mások csinálnak vagy csinálni akarnak.

úgyérzem az életem irányíthatatlan és csak sodródok az árral.

mit tegyek?



2015. márc. 6. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezek közül bármit választanál, amit a többiek csinálnak, azt mondom, rendben van. De hogy pont az egyetlen dolgot csinálod, ami gáz, a céltalan demotiváltságot, amit a legtöbben csinálnak! Na ez ultragáz.
2015. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért van az, hogy minden tini hülyegyerek olyan baromi különleges akar lenni. Megsúgom ez is mainstream!
2015. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szerintem a legtöbb ember ezt akarja, csak nem tudják megvalósítani
2015. márc. 7. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Marsra, ezt az életcélt kevesen választották még :)
2015. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
fizess be pár sárga csekket,aztán majd kitisztul a fejed.
2015. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
elárulom, hogy motiválatlan, síró szájú, önmagát különleges kis megnemértett hópihének gondoló tininek lenni a világon a legmainstreamebb dolog. Ezek a célokkal nem rendelkező emberek aztán becsatornázódnak a még mainstreamebb "semmire kellő lúzer" kategóriába, ahonnan már nem sok kiút vezet. Igazából nem tudom mit mondjak, én szeretek felkelni reggel, mert élvezem a munkám (egy világszervezetnél), és szeretek hazaérni este a barátnőmhöz vagy lófrálni itteni/látogatóban lévő haverokkal. Mainstream? Leszarom ;)
2015. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

"Igazából nem tudom mit mondjak, én szeretek felkelni reggel, mert élvezem a munkám (egy világszervezetnél)"


:DDDD.


Ez még rosszabb mint az általad említett dolgok. Amikor egy cég elhiteti veled, hogy milyen jó az, amit csinálsz, eléri, hogy SZERESD A MUNKÁD. Én is egy nagy cégnél dolgozom viszont a cégnek még nem sikerült elérnie azt, hogy szeressem azt a tevékenységet, amit napi 10 órán át végezve egy dollármilliárdos zsebét tömöm, pedig érdekes munkám van. Ettől függetlenül csak egy szükséges rossz, ami ahhoz kell, hogy ne dögöljek éhen. Magyarul akármilyen érdekes a munka az ember nem csinálná napi x órán keresztül, ha lenne elég pénze arra, hogy ne kelljen dolgoznia. Te szívesen dolgoznál akkor is egy vadidegen javára?

2015. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Te szívesen dolgoznál akkor is egy vadidegen javára?"

Fordítsunk a kérdésen, ha nem lenne az a vadidegen, akkor neked sem lenne munkád.


"eléri, hogy SZERESD A MUNKÁD"

Ha nem szereted, akkor is ugyanazt csinálod, csak rámegy hosszú távon az egészséged.


Amúgy a kérdező csak szimplán lusta tenni bármit, és ilyen módon keresi a kifogásokat.

2015. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
A gyerek, család tök normális, azért kaptad a farkad/puncid, hogy csináld ez egy természetes dolog és valahol élni is kell, ha nem akarsz szüleid nyakán élni, mint egy ingyenélő, ha már a munka is nehézséget okoz neked. Nekem nincs semmi bajom a munkával, mert egy normális rendszerben ugyanúgy jól működne, ezt sajnos megköveteli az élet, de ha a társadalomnak segítesz ezzel az is egy jó dolog. Engem inkább az demotivál, hogy nem találok egy normális nőt, akivel ezeket megtehetem és sajnos munkát se könnyű találni, olyat, ami rendesen megfizet, de alapjába véve ettől függetlenül nem tartom rossz dolognak a munkát. A sportkocsi meg a hawaii az meg nem érdekel.
2015. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 Direkt kiemeltem, hogy világszervezetnél. Ez nem egy cég, nincs tulajdonosa és nem tömi senkinek a zsebét, az outputja társadalmi/környezeti haszon. Az érved tehát nem jött be. Így már legitim módon szerethetem a munkámat, kedved idegen?
2015. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!