Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek az unalmas élettől,...

Félek az unalmas élettől, akadnak még egy páran ilyenek?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen pszicho magyarázat lehet a háttérben? Úgy érzem mindig történnie kell körülöttem/velem valaminek, mindig igyekszem új emberekkel megismerkedni, sokszor igénylem a csevegést, csacsogást,hülyülést, például mikor a barátnőim whatsapp-en vagy viberen nem reagálnak vagy nincs mesélnivalójuk az felb#sz, sokszor érzem, hogy muszáj mozognom mert megőrülök, olyankor elmegyek sétálni vagy biciklizni, igényem van utazásokra, felfedezni új helyeket, betérni ide-oda. Most éppen egyetem kezdésre várok és majd megőrülök ebbe a várakozásba, már fizikailag fáj. Tegnap voltam kint vacsizni meg egy kávézóban, sétáltam is, mindezeket a párommal. Mégis ma már meg tudnék őrülni pedig még csak fél 10 van és már így is zuhanyoztam, mostam, bevásároltam :( Valami bajom van?

2015. márc. 9. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy eléggé lefoglalva, az a baj.
2015. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, valami bajod van.
2015. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azt viszont igen, hogy el kell szakadni mások életétől, és attól hogy folyton csak akörül forogjon az ember napja, hogy úristen, mit hall a másik emberről... Plusz egy munka sem árt, amikor van miben elfáradnod! (pl egyetem kezdés előtt valamilyen munka a szabad időszakra?!) Pénzed is lesz, meg el is foglalod magad.. Akkor már a pihenés is ajándék lesz... :D


Nálam is van olyan ha sok szabadidőm marad, hogy úgy érzem meguntam mindent, de tudom hogy ez egy pillanatnyi dolog. Gyorsan keresek magamnak valami elfoglaltságot, főzök, vagy éppen sütök egy adag sütit csak úgy, esetleg olvasok, tvt nézek, kiviszem a kutyát sétálni, stb.. Most ezek csak példák.


Az már régen rossz, ha csak az olyan programok tudnak lekötni, ahol pénzt lehet költeni, ami a luxusról szól (étterem, kávézó, csavargás, buli, vásárlás) , illetve ami csak a társaságról szól. Önmagad körül is fel kell találnod magad, máskülönben tényleg ez lesz ami jelenleg is van...

2015. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:( Értem. Most elkezdtem egy szexkönyvet olvasni, hátha segít valamit..
2015. márc. 9. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a pároddal is unalmas és gyötrő, akkor nehéz eset vagy, nem vagy egyáltalán magabiztos még a társaddal sem, nem sok megoldás van, majd talán megerősödsz.
2015. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a párommal unalmas és gyötrő! De ő elmegy reggel 7:15-kor és 19:00-kor jön haza, dolgozik. Nyilván nem lehet velem a nap 24 órájában.
2015. márc. 9. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Önsajnálat a javából! Kezdj magaddal valamit! Mások dolgoznak iskola előtt is, később a szünetekben is, és máris nincs idejük unatkozni, meg a vibert és a többit lesni. Írod hogy a párod is dolgozik, akkor te is foglald le magad, tanulj új nyelvet, kezdj új hobbit, vagy akármit, ha már dolgozni nem akarsz. ( de azért gondolom a pénz jól jön, és kell. :D )
2015. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!