Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak srácok akikkel...

Miért vannak srácok akikkel ha szóba állok rám száll? egyfolytában lesi facen vagyok e, írnak, bombáznak, zaklatnak.

Figyelt kérdés

és pedig nem "kisfiúk"

egyik 36 éves, másik 28


teljes világosan leszögeztem, hogy ne tekintsem rá leendő barátnőjeként, meg semmi, meg udvaroljon másnak, ha moziba hív, meg magához vacsorázni.


de már reggel a facen jó reggelt.

aztán meg miért nem írok(még szabályosan magyarázgatnom kell, hogy nem vagyok facefüggő, van nekem életem is,stb)ha írok két szót, hu már azonnal ugrik, válaszol.

ja meg ha bármikre kérem őket, hanyatt homlok rohannak.


úgy lejáratják magukat a szemembe, mintha egy nagy csicskák lennének..

amúgy nem vagyok meggyőződve arról sem, hogy mentálisan gészségesek e, oda teszem őket, ahova akarom.

helyesen persze nem tudnak írni("menyek?"-így kérdezte hogy jöjjön e..)


miért nem éretenek ezek a szóból?


2015. márc. 10. 11:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért

*ne tekintsen rám

*bármire

*szememben

*egészségesek e

**értenek

2015. márc. 10. 11:30
 2/14 A kérdező kommentje:

néha jól esik, ha megszerelnek ezt azt, vagy segítenek én szintén, egyiket korrepetálom, stb


miért nem tudják tartani a távolságot?

2015. márc. 10. 11:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos akarnak valamit én is egyedülálló vagyok így amelyik csaj elérhető azon lógok hátha összejönne de sose jön össze.
2015. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan azt hiszik hogy lehet valami ebből, te hiába magyarázod el ezerféleképpen és egyértelműen mi a helyzet, sokan abban vannak hogy ez még változhat. Én is ilyen voltam ám sokáig, de rájöttem hogy ha jóba vagyok egy lánnyal nem feltétlen jelenti azt hogy lesz több a barátságnál. Én is egy ideig folyton irkáltam egy csajnak akit néha idegesített már de tűrte magát, de a végén berágott és leírta hogy bír engem mint barátot de szálljak le róla ne írjak neki annyit mert így tényleg elege lesz belőlem. De én ezt nem fogtam fel naív fejemmel és addig próbálkoztam míg teljesen tönkrement a barátságunk, és akkor esett le sajnos hogy nagyon elszúrtam.
2015. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen,a p**ci hatalma!:)
2015. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bizonyára vonzó külsőd által elhomályosult ezen férfitársaim azon képessége, hogy tudják hol a határ.

Próbálkoznak, hátha egyszer célba érnek.


Biztosan elég határozottan tudtukra adtad, hol az a bizonyos határ?

Ha zavarnak le tudod őket tiltani, törölni az ismerőseid közül, stb.....

2015. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kérj tőlük semmit...azért hagyják magukat csicskáztatni, mert azt hiszik, hogy az majd téged boldoggá tesz és közelebb kerülhetnek meg jobban megszereted őket. Nem szép dolog ezt kihasználni!
2015. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos egy istennő vagy külsőre, teljesen elvetted az eszüket.:)
2015. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok, különösebb, átlagos vagyok


de úgy érzem levegőt sem tudok kapni tőle


egyik annyira akrat találkozni, írtam, ok addig amíg leviszem a szemetet. épp nem írt vissza, levittem de később már csöngetett is, hogy lemegyek e..


nem kapok levegőt.


nem kihasználom őket, írtam hogy én is segítek

2015. márc. 10. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Meghívhatlak moziba,vacsira? Levihetem a szemetedet? Ne segítsek valamiben?Jól vagy?
2015. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!