Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem nem akarok már...

Úgy érzem nem akarok már tovább élni. Mit tegyek? Nehéz a lelkem nincs egy barátnőm sem. Annyira hiányzik pedig egy jó barátnő. Egyfolytában a sírs fojtogat. Minden összeomlott .29 L

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megbeszéljük?
2014. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz sincs kedvem,hogy elmagyarázzam mi a baj.Tiszta szerencsétlen vagyok.Egy nyomorék,minek vagyok azt sem tudom.Belefáradtam már mindenbe....:'(
2014. nov. 16. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor beszéljünk másról.
2014. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Ilyenkor mindig fáj a szívem. Olyan rossz, ha valaki szenved. (nem mintha én sosem szoktam volna szenvedni)

Azt kívánom neked, hogy legyél nagyon nagyon nagyon boldog, legyen meg mindened, amire vágysz, és találj rá azokra az emberekre, akikkel boldoggá tudjátok tenni egymást!!!!!!!!!!

Ma pedig ne keseregj, nézz meg valami vidám filmet, vagy olvass, nézegess vicces dolgokat.

2014. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy.De miről?Olyan nyomorék vagyok,hogy még beszélgetni is alkalmatlan vagyok
2014. nov. 16. 18:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Írj rám és nekiugrunk. De Ana jól mondta, csinálj valamit amit szeretsz.
2014. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ana Van Der Van! Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy.Nem tudnám magam megölni egyébként,mert gyáva vagyok,de értem jönne a halál már nem bánnám.Még gyermekem sincs meg ahhoz is béna lennék,hogy kihordjam és megszüljem.
2014. nov. 16. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:

A sikerre sosem volt garancia, azonban a küzdelem valami értékes célért mindig jóérzéssel tölti el az embert.

Szóval ideje küzdeni és nem sírni!

2014. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
:) [link]
2014. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
29 éve küzdök! Már nagyon elfáradtam.Mostanra annyi mindenben kudarcot vallottam,hogy nem látom értelmét tovább.Readásul senkinek nem vagyok soha jó.
2014. nov. 16. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!