Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar az ha valaki...

Miért zavar az ha valaki elkezdi nézni azt a sorozatot amit én hamarabb néztem?

Figyelt kérdés

most itt nem feltétlenül a sorozatról van szó, könyv vagy zene, ugyanaz.

ha nem teszik neki megsértődöm de ha teszik neki és ő is elkezdi nézni akkor úgy érzem megloptak. aztán meg úgy érzem nekem meg kell mondanom hogy ezt én találtam nem ő.

persze utána hozzászokom meg utána jó is hogy tudok róla beszélni valakivel. csak az lenne a kérdés hogy miért van ez bennem,meg hogy mit tehetnék ellene.



2015. márc. 10. 17:05
 1/6 anonim válasza:
0%
Mert egy irigy gec@ vagy.(:
2015. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
42%
Ez egy veled született dolog, ami ellen megmondom őszintén nem tehetsz sok mindent. Járhatsz pszichológushoz, de érdemben nem segít ezen a dolgon, mivel legbelül mindig is zavarni fog, ha hasonló történik veled. Azt tanácsolom, hogy próbálj meg együtt élni ezzel a tulajdonsággal. (Sajnos én is ilyen problémákkal küzdök.)
2015. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó,köszönöm a válaszokat
2015. márc. 10. 17:20
 4/6 A kérdező kommentje:
még jöhetnek válaszok
2015. márc. 10. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben idővel kinövöd majd, ha még érsz.
2015. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jót mosolyogtam a kérdéseden, mintha rólam írtad volna! :) És én sem tudom megmagyarázni, hogy miért érzek így, de talán azon is múlik, hogy a másik ember hogyan kommunikálja ezt a dolgot. Mert ha nem úgy adja elő, mintha ő fedezte volna fel, akkor oké, ellenkező esetben halálra tud idegesíteni! :)
2015. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!