Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember az...

Szerintetek milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok ezek alapjan?

A nőt,hivjuk Terinek.

Szoval Teri elsodlegesen befele fokuszalva eli az eletet,mondhatnam ugy,zarkozott.Van,hogy annyira elmerul a gondolataiban,hogy eszre sem veszi,hogy valaki beszel hozza.Logikusan gondolkozik,jo stratega.Nagyon magasak az elvarasai magaval szemben,ugy gondolja,aki nem uti meg azt a szintet sem mint o,az alavalo,es e miatt ellensegeit nagyon lenezi.Mondhatni gyerekes,mert nem tud vesziteni.Ha valaki lealazza azt mindennel jobban megutalja,es bosszuvagyo.Hirtelenharagu es nehez kibekiteni,de aki tiszteli ot azzal jol megfer.Utalja azokat akik megprobaljak kihasznalni,lenezik,nem tisztelik.Masok elott sosem sir,inkabb a halal.Eros termeszetu ilyen teren,viszont erzelmi intelligenciaja alacsony,azaz egyszeruen nem erti az erzeseket ezert neha semmibe veszi.Gondlok itt a baratsagra,szeretetre,szerelemre etc.

Megszallottja a karatenak,ugy hivja,hogy az "igazi muveszet,,.Odakat tud zengeni rola,es ha valaki leszolja a muveszetet azt egy eletre megutalta.Gyuloli ha lenezik az "igazi muveszetet,,.

Sokan furcsanak,pszihopatanak tartjak.Csendes,huvos,keveset beszel,tervez,gondolkodik.Bar nem beszel sokat,megis vannak temak,amelyekrol ha kerdezik be nem all a pofaja.Lsd. "a muveszete,, vagy a mergek,animek,japan,haboruk,politika.

Mas emberek fele nem nyit,ugy gondolja majd mas kezdemenyez,ha akar,es ha az a valaki nem kezdemenyez,akkor azt gondolja,hogy o is utalja.

Tanulmanyai jok,foleg angolbol,fizikabol es kemiabol.

Ti mit gondoltok rola?Ti szivesen baratotoknak tekintenetek?



2015. márc. 10. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
én is szeretem a karatét
2015. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# Akkor te rossz ember nem lehetsz!Aki elismeri az igazi muveszetet az nem rossz!Vegre valaki!
2015. márc. 10. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Lenne a barátja a rosseb. :-D Amúgy én is szeretem a karatét. :-D
2015. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Önző öntelt embernek tűnik nem barátkoznék vele
2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"...bosszuvagyo..." "...nem erti az erzeseket ezert neha semmibe veszi.Gondlok itt a baratsagra..." "...ha valaki leszolja a muveszetet azt egy eletre megutalta..."


Nem biztos, hogy ilyen barátokat keresnék magamnak.

2015. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Onzo semmikep,onteltseg az alca.

Miert nem baratkoznatok vele?Mi nem tetszik rajta?

2015. márc. 11. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát akkor kimásolom azokat a részleteket amikért nem barátkoznék vele néhol megjegyzésekkel


-eszre sem veszi,hogy valaki beszel hozza (kössz ebből már kaptam eleget)

-aki nem uti meg azt a szintet sem mint o,az alavalo (magyarul öntelt az illetőnk-aki hülye haljon meg mi?)

-Hirtelenharagu es nehez kibekiteni (egy életre elég volt egy "jaj én voltam a hülye ne haragudj már" barátság)

-gyerekes,mert nem tud vesziteni

-erzelmi intelligenciaja alacsony

-Gyuloli ha lenezik az "igazi muveszetet,,. (én meg gyűlölöm ha valaki fanatikus megszállott-én is karatéztam sokáig de az ilyen ódákat kb úgy tudom elképzelni mint a méééélyen vallásos emberkék dumáját hogy HIGGYY!!!)

-Sokan furcsanak,pszihopatanak tartjak (elég lett volna csak ezt kiemelnem de azért még keresek)

-Mas emberek fele nem nyit (tehát nekem kéne bepitiznem magam a kegyeibe-kössz nem)...hogy o is utalja. (mert nyilván ha valaki nem barátkozik vele autómatikusan utálja az illető...éééértem)


Én nem mondom hogy csak tökéletes emberkékkel barátkoznék meg jó hogy leírtad a negatívumokat is a jellemben a teljes kép érdekében, de ezek pont olyanok amire én nem vesztegetném az időm-egyébként nincs is sok barátom

2015. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm,koszonom a valaszokat."Teri,, en voltam.Hahaha.hm.
2015. márc. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!