Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apakomplexusos lennék?

Apakomplexusos lennék?

Figyelt kérdés

Soha nem találkoztam az apámmal. Egy ideje kezdtem el gondolkodni, hogy mi lehet az oka, hogy egyáltalán nem érdekelnek a velem egykorú fiúk... Eddig úgy voltam vele, hogy azért mert minden második swag meg yolo meg ilyesmi. Mindig az idősebb, 30 vagy annál idősebb pasikat nézem meg. Azt hittem azért van ez, mert ők sokkal férfiasabbak, mint a plázázó Justin Bieber utánzatok.


Az lehet a baj hogy nem ismerem az apám?


17/L


2015. febr. 26. 18:53
 1/4 anonim válasza:
Igen, lehet, hogy befolyásolja az érdeklődésedet, hogy nem volt előtted apafigura, de azért nem kell kétségbeesned.. A mai fiatal srácokat nagyon sok lány nem tartja vonzónak! Mert a többségükben egészen egyszerűen a férfiasság szikrája sem fedezhető fel... Egy idősebb, stílusos, szexuális kisugárzással rendelkező pasi azért valljuk be sokkal vonzóbb, egy oldalt körbetolt fejű, felül lezselézett hajú, melegítőgatyát, izompólót, és neonzöld edzőcipőt viselő, pelyhes állú meztelencsigánál. Szóval szerintem a fő probléma a fiúk kinézetével van, és nem Veled. :D 20/L
2015. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Nincsen összefüggés.

Pusztán az van, hogy egy 17 éves nyálas fiú még egy nincstelen, álmodozó, csóró gyerek, akinek az összes "távoli terve" csak a szombati diszkóig terjed.


Míg egy "idősebb" pasas, már kész férfi, megfelelő anyagiakkal, házzal, kocsival stb...

Nem csak tervezi pl., hogy elutazzon valahová, hanem befizeti és elutazik.

(...és ha szerencséd van, akkor visz téged is.)

2015. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítenek. :)
2015. febr. 26. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeritnem meg van/lehet összefüggés - de nem baj.


Gyerekkorodban nem kaptad meg az apamintát, a gondoskodó erős férfit, és most más formában próbálod ezt pótolni.

Amíg ennek tudatában vagy, addig szerintem nincs baj.

2015. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!