Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal az, ha egy tinédzser...

Mire utal az, ha egy tinédzser már azt várja, hogy történjen vele valamilyen baj? Pl. Felhívják az igazgatóiba, valakivel verekszik az utcán, stb.

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Arra, hogy túl sok szabadideje van ahelyett, hogy tanulna.
2015. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen kalandvágyó, nem otthonülő tipus, ezzel nincs baj, de a verekedés már aggasztó lehet, érdemes lenne valamilyen sportot űzni, küzdősportot vagy valamilyen extrémebbet, de a szertorna talán a legjobb, mert az kifáraszt, van benne adrenalin és fegyelmez is.
2015. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kalandvágy.

Így próbál kemények látszani. 16 éves vagyok és az én korosztályomból azok akartak random mindig verekedni akik azelőtt sosem verekedtek keményebben, max kicsit lökdösődtek suliban. Igazgatóis ügyei is szintén azoknak voltak akik sosem voltak nagyobb bajban.

Arra utal, hogy kisgyerek még, és nem tudja, hol a helye az osztály vagy a társadalom ranklétráján.

2015. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!