Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogyan fogadnák...

Szerintetek hogyan fogadnák az emberek, ha hirtelen mindenkibő kettő lenne?

Figyelt kérdés
Hazamész, de a másik te már otthon van...
2015. márc. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Nincs is olyan messze az a vilag.

Sok no keson szul, nagyobb esely az ikrekre. Beultetes ket-harom gyereket hoz. Regebben meg csoda, aranyosak voltak az ikrek, most mar egy iskola osztalyban 3-4 par van beloluk.

2015. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

A hülyék elkezdenék ölni verni egymást.

Az értelmesek megszerveznék a tökéletes alibis rablást ,osztoznának a hasznon és két külön részére a világnak eltűnnének :D

2015. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ketten legyőzném RAAM-ot a Gears of War-ban, legkeményebb szinten:D
2015. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ensam skog ***** válasza:
Én jól. Végre tudnék valakivel bringázni illetve probléma megoldásnál nagyon hatékonyan tudnék magammal dolgozni mert nem kéne mindent elmagyarazni.
2015. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan személyiség?
2015. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég rossz lenne, már így is túlnépesedés van, kétszer ennyi embert alapból se bírna el a gazdaság, főleg nem nagy hirtelen.

Szóval valószínűleg elég hamar éhezés, öldöklés és háború lenne a dologból, elég disztópikus elképzelések jutnak eszembe. :D

Egyébként én élből kinyírnám a másik magamat (vagy ő engem :D), mert szeretek egyedi hópihe lenni és nem tűröm a konkurenciát. :D

2015. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!