Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért nem fogadnak el ahogy...

Mért nem fogadnak el ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

Senkise fogad el úgy ahogy vagyok..

Tudom nem vagyok tökéletes de senkise az még is elfogadják engem mért nem birnak elfogadni? mindenhonnan kiutálnak az emberek...



2014. jún. 25. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenhonnan kiutálnak, annak oka van és nem az emberek, hanem te magad, biztos van valami olyan hiperszuper idegesítő tulajdonságod, amit az emberek nem képesek elviselni és ezért inkább megszabadulnak tőled.
2014. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy először magadat kéne elfogadni, és összeszedni egy kis magabiztosságot. :)
2014. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1:

nincs ilyen tulajdonságom...

nem vagyok se idegesitö se semmi.. csendes vagyok még akkor is ha ismerös társaságban vagyok (bár már rég volt)

mindenki azt mondja hogy kedves normális vagyok stb. aztán bekattan valami és utálatoskodnak...


#2: lehet de igy semmihez se tudok állni... úgy vagyok vele hogy úgy is utálni fognak...

2014. jún. 25. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

A folyton csendben ülő, unott pofát vágó, visszahúzódó emberek is tudnak veszett idegesítőek lenni.

Na meg nem feltétlenül tudhatod magadról, hogy idegesítő vagy.

Lehet zavarja őket, hogy nem lehet veled beszélgetni, mert mondjuk olyan csendes vagy, vagy esetleg sokszor nem érted a viccet, vagy lehetsz kicsit buta is, esetleg lenéző, lekezelő amit te nem is érzékelsz, hihetik mogorvaságnak a visszahúzódásod.


Nekem pl. van egy ismerősöm, akinek egyszerűen nem volt személyisége. Lopott történetek, lopott öltözködés, lopott humor, lopott stílus. Mindig ahhoz idomult, aki épp barátja volt. Ez is egy idegesítő tulajdonság.

2014. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4:

azért ennyire nem vagyok visszahúzódó csak nem szeretek középpontba lenni..

beszélgetni meg bárkivel tudok a kicsiktöl kezdve az idösekig mindenkinél megtalálom azt a témát amit kedvelhet

a vicceket is ugyanúgy felfogom söt ha iszom (na akkor más a helyzet) mindenböl viccet csinálok mèg magamból is (alcohol hatása..)

lenézö se vagyok.. mindenkit megértek elfogadok mert magamról tudom milyen nehéz az ember élete..

mogorva se vagyok mindenkivel kedves vagyok (még azzal is akivel nem kéne...)

saját személyiségem pár ember szerint nincs.. de én nem utánozok senkit se a ruháim én választom a viselkedésem a sajátom a hajviseletem egyszerü én magamat adom.. (nekik ez nem stilus..)

2014. jún. 25. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!