Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogadnak el?

Miért nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

Sose voltam csendes, jókislány. Mindig is benne voltam a balhékban és mindig összevesztem valakivel, ha úgy adódott verekedtem. Az őrültség nálam alap dolog. Nem kell engem belerángatni semmibe, mert megyek magamtól is. A saját fejem után megyek és nem hallgatok másokra. Akármikor kiállok magam és barátaim mellett is. Mindig kapható vagyok a nevetésre és az életem csupa vidámság és boldogság, mert nem hagyom hogy elszomorítsanak a dolgok.


De senki se fogad el így. Mindig mindenki azt mondja, hogy sokat vár el tőlem. Mindenki máshogy képzeli az életem, mint én és minden döntésemet lehurrogják. Miért nem fogadnak el? 16/L


2013. júl. 7. 23:13
 1/4 anonim válasza:
88%
Valószínűleg a problémád okozója az, hogy még nem teljesen látod át a világ dolgait. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy változz meg és ne akarj önmagad lenni, csak azt, hogy az embernek a felnőtté válás küszöbén azért át kell esnie bizonyos dolgokon. Pályaválasztás, viselkedés tekintetében. Mert a mai világ túlbíráskodó azokkal az emberekkel szemben, akik kilógnak a társadalomból. Nekem ez jutott eszembe hirtelen. Persze lehet, hogy köze nincs a valósághoz, de gondold át és meglátod.
2013. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alaque ***** válasza:
100%

Miért? Nos, mindig vannak emberek, akik kilógnak a sorból. Azok az emberek, akik igazából szeretnék ezt megtenni, de nem elég bátrak vagy nem elég okosak hozzá, gyűlölik azokat, akik megteszik. Örülj neki, hogy nem vagy egy szürke egér, egyenes és boldog ember vagy!


Hogy mit kéne tenned? Egyszerű. Vannak esetek, amikor úgy kell tenni, mintha "normális" ember lennél. Ez nem jelenti azt, hogy feladod önmagadat, a valódi énedet. Inkább olyan, mintha álarcot húznál. Csak figyelj oda, hogy mindig tudd, hogy az álarcos vagy a valódi önmagad vagy-e épp!


Sok sikert! ;)

2013. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:

Az jó, ha alapvetően vidám a természeted, de bizonyos helyzetekben tudni kell viselkedni, van ahol a komolyság a helyénvaló.

Döntened kell fontos kérdésekben, mint a pályaválasztás és nem könnyű ez az időszak.

Ki nem fogad el? A barátaid sem, akik mellett kiállsz?

2013. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Az őrültség nálam alap dolog."


Miért lehet alap?

2013. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!