Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen tudom megerteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudom megerteni, hogy egy fiunak nehez megallni a szexet ha van ra alkalma. Valaki elmagyarazna? V mondana hasonlatot h megertsem? :D

Figyelt kérdés
a baratommal meg nem fekudtunk le, en szuz vagyok o nem, es egyutt alszunk majd nyaron eleg surun. nehez lesz neki megallni?? en 17 o 19
2015. febr. 4. 23:02
 1/6 CptTomato ***** válasza:

Tini... tele van hormonokkal... ha egy kicsit is szép csaj 20 percnél tovább a közelében van relatív nyugodt környezetben kanos lesz... ha a csaj is az ...szex lesz..

ennyi

2015. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én és a velem egykorú spanok se tudják megállni,van egy kettő ismerősöm aki még is,de azoknak 1 barátnőjük (ezzel együtt értem a szexet is) ha volt :)

19/F

2015. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nehéz.

Valaki már az első együtt alvásnál szexel, pedig szerintem annak nem arról kellene szólnia.

Van, aki fel is jár ide dicsekedni ezzel, hogy jajj már 2 egész hete együtt vannak, és hurrá, nincsenek otthon szülők, és először "alszanak" együtt..Jó, hogy kibírták azt a 2 hosszú hetet.:D:D

2015. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, idén nyáron, kb. 3-4 hónap múlva együtt alszotok már. + Most is akkor együtt lehettek már egy ideje? Nagyon birkatürelmű a barátod, de veled sem értem mi van.


Én 18 évesen 3 hónap járás után feküdtem le a 16 éves barátnőmmel úgy, hogy mindketten szüzek voltunk!


3:

Szerintem ha két ember kedveli egymást, jól érzik magukat egymással, akkor mi sem természetesebb, hogy nagyon hamar kialakul közöttük a fizikai intimitás, közelség is.

2015. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

lány létemre is nehezen tudom megállni :)

1 hónap után feküdtem le a barátommal mindketten szüzek voltunk és azóta is járunk már több mint 4 hónapja

ezzel is örömöt okozunk a másiknak azt meg ki nem szeretné megtenni azért akit szeret?

2015. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Igen, de nem mindenki egyforma.
2015. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!