Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért telik gyorsabban az idő...

Mért telik gyorsabban az idő ahogy egyre idősödök?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az évek során hogy ahogy egyre idősebb leszek mintha egyre gyorsabban telnének a hetek,hónapok és az évek.

2014 is úgy eltelt hogy észre se vettem de már szilveszter volt.



2015. márc. 13. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
EZ csak érzéki csalódás, ugyanúgy telik, csak úgy érzed nem valósítod meg kellő gyorsasággal a céljaidat és ezért tűnik úgy, mintha rohanna az idő. Ráadásul 20 év alatt midnenki idősebb akar lenni ezért folyton várják hogy gyorsabban teljen. Türelmetlenek, ezért úgy érzik, hogy lassabban telik. Ha meg valaki napi 8 órát dolgozik és nem osztja be jól az idejét gyorsan telnek a hetek. Ezért kell minden napot gondosan megtervezni előre.
2015. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pár hónapja, de lehet fél éve is volt, olvastam egy tanulmányt amiben kifejtik, hogy azért telik lassabban az idő fiatalon, mert imndig új, és új dolgohat fedezünk fel, tapasztalunk meg, viszont egyre idősödve csökken az új dolgok száma, ezért valamivel felgyorsul. Ha megtalálom az oldalt akkor belinkelem
2015. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!