Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy a mai...

Csak én érzem úgy, hogy a mai világban csak az tud boldogulni, aki nem beszél sokat de okos, és aki hülye de sokat beszél?

Figyelt kérdés
Meg (ha van ilyen) aki sokat beszél és jól is tanul. Az olyan aki közepesen vagy rosszul tanul és közepesen vagy keveset beszél az nem fogja vinni semmire, és persze, hogy én ilyen vagyok (közepes tanuló aki keveset beszél)...

2015. márc. 13. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Baromásg. Az viszi sokra:


A, aki gerinctelen

B, akinek van egy jó, egyedi ötlete, ami teszik az embereknek

2015. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl ha te fel tudnád találni, hogy 1 liter benzinből 100 km-t lehessen menni, normál sebességen, ami mondjuk 80km/h vagy egy jobb hatásfokú akkumlátort ami nem 200kgnál kezdődik és nem 3 milla az ára, akkor máris sokra vitted és a pénzre nem lesz gondod az életedben!
2015. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!