Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek úgy, hogy túl...

Ti nem érzitek úgy, hogy túl sok időt pazaroltok az interneten?

Figyelt kérdés

Ha leülök a gép elé, simán el tudok tölteni 10 órát egyhuzamban értelmetlen böngészéssel.

Most rákényszerültem, hogy kb. fél év után ismét olvassak, és ilyenkor jövök csak rá, mennyire hiányzott ez az életemből, és habár filmet nézni nagyon szeretek, egy könyv elolvasása sokkal nagyobb élményt nyújt.


2015. márc. 14. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki egyetért:D
2015. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már nem. Inkább elmegyek bicajozni, sétálni, vagy olvasok, vagy haverral megyek ki, vagy tök mindegy, de a gépre cuppanva élni szánalmas, értelmetlen, élhetetlen életet hoz magával.
2015. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de igen és utána magamat hibáztatom, hogy már megint csak nem csináltam semmi hasznosat

ha majd lepereg előttem az életem vajon hány weblap lesz benne?

2015. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én főleg számítógépes játékokkal játszom, de tudom, ez ahogy én csinálom nem egészséges. Azt hiszem függő lettem...
2015. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen kapcsolatom a külvilággal, nem nevezném pazarlásnak. Leshetném a falat is, csak minek...
2015. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak annyira időpazarlás mint bármi más az életben.
2015. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam nokedlit szaggatni internetezés közben ;)
2015. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem màr egy ideje, hogy szinte függő lettem :-( úgyhogy napi max 2 óra internetezést engedélyezek magamnak.
2015. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem, mert mivel rosszabb ez, mintha a falat bámulom? Vagy tv zek? Vagy stb...

Most nekem ez sokkal jobb, minthogy elmenjek mondjuk egyedül sétálni.

Ameddig nem tudom azt csinálni amit akarok, addig lehetőleg azt csinálom ami a legjobban leköt és szórakoztat, és az az internet. Persze ez nem jelenti, hogy mást nem is csinálok.

2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!