Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka az emberek kötekedés...

Mi az oka az emberek kötekedési, troll hajlamainak? (névtelenül, interneten)

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Bárkinek beszólhatok névtelenül. Nem elég nyiilvánvaló ok? Kitölthetem a frusztrációmat a többi nyomorulton.
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem ezek jutottak eszembe: A saját életük túl unalmas és jelentéktelen. A való életben nem képesek érvényesülni, sikertelenek, ezért itt élik ki magukat. Nincsenek barátaik, és még a családjuk is szarik rájuk. Itt vezetik le a feszültséget az előbbiek miatt.


Alapvetően itt is akadnak ilyen emberek, akik direkt csak azért tesznek fel kérdéseket, hogy azzal provokáljanak, és feszültségeket keltenek. Valahol sajnálom őket hogy ennyire nincs életük.

2015. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a saját kérdésedet: mert névtelenül írnak az interneten.

Monitor mögött billentyűzethuszárkodni könnyű. Annak is, aki a való életben egy-két beszólás után, sírva bújna el a sarokba.

2015. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de azért még dühítenek másokat -.-
2015. febr. 22. 18:30
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Mivel ez a cél.
2015. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Játék ,időtöltés ,interaktívan. Fejleszti a kommunikációt pl egy vagy több másik kitalált személy bőrébe bújva hitelesen válaszolgatni,bukás nélkül , nem rossz kihívás. Vagy magaddal beszélgetni egyszerre két vélemény mellett érvelve és mindkét vélemény köré híveket szerezve :D
2015. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon vicces! Imádom a trollokat, olyan jókat lehet rajtuk röhögni. :D


Én egyedül a lepontozó parasztokat utálom. Mondjuk nem foglalkozok túl sokat a pontokkal, de ha valaki leírja, hogy mit evett reggelire, akkor mi az anyjáért pontozza le?? Sosem értettem.. Mert ez nem vicces. A trollkodás, na az vicces!

2015. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk van az a trollkodás, ami még vicces is.


Én azt nem csípem, mikor valakinek tényleg nincs élete és direkt generálja a feszültséget. Volt egy tipikus ilyen kérdező, mindig kitalált valami sztorit, hogy ő meleg és elnyomják a suliban, hogy ő minimálbéres, hogy ő rasszista, simán ki lehetett szúrni az írásképéből hogy ő az, de mindig más kamu sztorival jött. Meg hergelte a népet, és nem reagált semmi válaszra csak a magáét mondta.


Bár mikor megírtam hogy ez xy kérdező, felesleges időpazarlás leállni vitázni vele, akkor cserébe meg lepontozott mindenki, hát mondom, akkor idegesítsétek magatokat nyugodtan vele.


Az ilyen több accountos dolgok is kemények. Tipikus hogy a kérdező 10-ből 9 embertől nem olyan választ kap amilyet ő akart látni, az egyetértő kommentet meg ő maga írja másik accountról és jól megveregeti a saját vállát...


Kedvencem, mikor egy anyuka kérdezett valamit, mindenki oltotta őt teljesen jogosan, erre jön egy ilyen válasz a kérdezőtől hogy "látod kérdező ezeknek fogalmuk sincs hogy...". A bambája magát akarta fényezni, csak elfelejtett accountot váltani... :D

2015. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"A saját életük túl unalmas és jelentéktelen. A való életben nem képesek érvényesülni, sikertelenek, ezért itt élik ki magukat. Nincsenek barátaik, és még a családjuk is szarik rájuk. Itt vezetik le a feszültséget az előbbiek miatt. "


Szerintem ezzel csak magadat nyugatod. A gonosz elnyeri méltó büntetését - gondolkodás. De miért lenne így? Szerintem csak simán szórakoznak az emberek. Amiért a farkasok meg harapdálják egymást. Lehet h van benne némi frusztráció, pláne ha valaki csak ebben éli ki magát, de a legtöbb ember csak poénkodik. Én is szoktam trollkodni, mert vicces. És semmi nem illik rám, amit te írsz.

2015. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szórakozás.
2015. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!