Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A képen látható embernek...

A képen látható embernek melyik rasszra jellemző arcberendezése van?

Figyelt kérdés
[link]

#férfi #ember #arcforma #arcfelépítés
2015. márc. 14. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
apai ágon oszét, anyai ágon grúz,
2015. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a fenti rossz link volt.Erre lennék kíváncsi,hogy mit gondoltok róla. file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/Asztal/%C3%9Aj%20mappa/Attila_the_Hun.jpg
2015. márc. 14. 11:40
 3/10 A kérdező kommentje:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/Asztal/%C3%9Aj%20mappa/Attila_the_Hun.jpg
2015. márc. 14. 11:41
 4/10 A kérdező kommentje:
2015. márc. 14. 11:42
 5/10 A kérdező kommentje:

Megint bocs,a legalsó a jó kép.

A többit amúgy se tudnátok megnézni.

2015. márc. 14. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Görög?
2015. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondom rassz...
2015. márc. 14. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Az érmén is, és ha megnyitjuk, fent a címben is ott van, hogy Attila, a Hunok ...

márpedig Attiláról tudjuk, hogy nem hindu ősökkel, hanem török ősökkel rendelkezett.

Rassz a hindu társadalomban van, a törököknél ilyen nincs.

Akkor már inkább erősen görög-beütést mondanék, de semmiképp nem hindut, hogy a kérdés: melyik rassz, értelmezhető legyen.

2015. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor Attila ki volt,azon kívül,hogy a hunok vezére?

Hiszen európai vonásai vannak. Természetesen lehetséges,hogy a képet csak hamisították. Egyébként azért tettem fel a kérdést,mert érdekelt a véleményetek,és úgy gondoltam,hogyha nem látjátok,hogy mi a linkelt kép címe,akkor teljesen meglesztek róla győződve,hogy európai. Próbálkoztam is az érem bal oldalán lévő írást kivágni,de akkor a fájlt nem tudtam kimásolni,legalábbis nem úgy ,ahogy szerettem volna. Először azért Sztálint linkeltem be,mert érdekelt,hogy a linken el lehet-e olvasni,azt hogy Attila.

2015. márc. 14. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as, a hinduknak semmi köze ahhoz a rasszhoz, amire a kérdező gondolt. gyanítom, ilyesmiről van szó: [link]

a választ amúgy nem tudom, nem vagyok antropológus

2015. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!