Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik a tinédzser fiú...

Mi történik a tinédzser fiú arccal akkor, amikor elkezd férfiasodni?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok 19 éves, változtam pár év alatt, de nem igazán férfiasodtam, talán most kezdődik, azt hiszem. Haverjaim is velem egyidősek, az egyikőjüknek látványosan megváltozott az arca pár hónap alatt. Ilyenkor mi történik? A csontok változnak, vagy hogyan lesz férfiasabb az arc? Lehet csak én nem tudom ezt és tök alapvető, de komolyan nem tudom. Örülnék, ha valaki kifejtené.
2015. márc. 14. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát 19 évesen már nem fog változni a csontod. A hízással változhat az arcformád. Illetve szőrösödhetsz.
2015. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ilyenkor lesz egyre több szakállad, egyre erősebb borostád. Bár ez mondjuk eléggé egyénfüggő, kinek mennyire. Aztán sok embernek magasabb lesz a homloka is, mert elől visszahúzódik a hajzata. Ilyen korban kezd férfiasodni az izomzat is, bár ez kevésbé érinti a fejedet. 20-as évei után sok ember elkezd hízni is, valahogy nagyobb, erőteljesebb kinézete lesz mint 20 éves kor előtt. Ez a fejen is látszik.
2015. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!