Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megfejteni, miért...

Nem tudom megfejteni, miért ilyen?

Figyelt kérdés
A srác velem egyidős, ha találkozunk tök jól eltudunk beszélgetni, úgy érzem hogy szimpatizál, hasonló témák érdekelnek. Egyetemre jár, de nem szereti amit tanul, csak bukdácsol, szülői nyomás miatt szenved. Egyszer megbeszéltük, ha minden így megy tovább, nyáron kimegyünk külföldre dolgozni, mert jó lesz tapasztalatszerzésne. Benne volt. Találtam állást, mindent, el is küldtem neki és még csak válaszra sem méltatott. Azóta már találkoztunk, beszélgettünk, minden, de azóta megint amikor emailben/ chaten ráírok nem ír vissza soha semmit, egyáltalán. Pedig tudom, hogy nincsenek barátai, állandóan a gép előtt ül. De akkor miért nem ír vissza? Tesómmal is ugyanilyen, nem lehet hogy mindkettőnket utál. Vagy de? Nem értem.

2015. márc. 14. 21:41
 1/2 anonim válasza:
lehet az zavarta, hogy te találtál állást ő meg nem
2015. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző voltam : vagy zavarja, hogy bukdácsol, vagy a szülei nem akarják h elmenjen máshova
2015. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!