Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam különbnek a...

Miért érzem magam különbnek a többi embernél?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok..kb 5 éve megváltozott az életem mikor felköltöztem a fővárosba egyik szülőmtöl a másikhoz...de sehol nem éreztem magamat teljesnek,a családomból mindenki máshogy fogja fel a dolgokat mint én...én mindig többre vágytam mint ami volt,többet akartam látni ebböl a világból...szerencsére bekerültem egy olyan társaságba pár évvel ezelött,ahol olyan dolgokat tapasztaltam,ami hozzásegített ahhoz,hogy gyökeresen átformálódjon bennem a kép a világról az emberekről...ami egy nagyon jó dolog...mert pozitív irányba kezdtem el gondolkodni,felfogni a dolgokat,ugy mindent...kb 2 éve költöztem el végleg apámtol is és azóta egyedül sokkal több célomat elértem már,mint míg a befolyásuk alatt és a rámeröltetett dolgok alatt voltam amiket én nem akartam...azóta boldogabb vagyok,és nem értem,mások,akik ugyanigy fiatalon ugy döntenek,egyedül folytatják életüket,vagy esetleg nem ők akarták igy,miért nem jutnak el ilyen fiatalon erre a szintre ők is, másokban miért nincs annyi élni akarás és tudásvágy,hogy az életüket boldoggá tegyék? voltam már rossz társaságba,de hamar észrevettem hogy az nekem nem jó és továbbléptem...másoknak miért könnyebb az az út,ahol nem kell becsületesnek,kitartónak,jó embernek lenni?és lesüllyedni olyan szintre ahol az ember értéktelenné válik? miért jó ez nekik? miért látom én tisztán a dolgokat,úgy hogy senki se mutatott jó példát? csak én vagyok ennyire gondolkozó típusú?

2015. márc. 16. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha különbnek érzed magad, de nem szerencsés hencegni, felvágni vele, esetleg megbántani, aki még éppen keresi az útját.

Azt sem, aki éppen eltévedt útkeresés közben.

2015. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem szándékozok senkit se megbántani,csak azt nem tudom megérteni,az embereknek miért kell a rossz,és a jót miért nem látják meg? ...
2015. márc. 16. 07:08
 3/6 A kérdező kommentje:
az egy természetes dolog,ha az ember keresi az útját,de nem értem miért lenne bántó erröl beszélni mással,vagy miért tűnnék hencegőnek,vagy miért tűnik ugy hogy én ezzel felvágok?
2015. márc. 16. 07:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen.
2015. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek adatik meg a lehetőség, mint neked.

Nem vagy különb, de annak érezheted magad.

Minden ember más, minden ember máson megy keresztül és máshova érkezik.

2015. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hugyosgalacsin ***** válasza:
Ez egy nagyon bonyolult dolog, sok mindentől függ. De legjobban mégis az ember tapasztalatai alakítják az embert, ha folyamatosan negatív kritikák, sértések, érik az arra vezeti az embert hogy negativan fogja fel a dolgokat. Egyre kevesebb lesz a sikerélménye, ami egy ördögi kör nagyon nehéz kijutni belőle, az ilyen embereknek már nem lesznek céljaik, nem fogja őket hajtani valami. Egyszóval a ő világ képük nem egyezik a tiéddel!
2015. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!