Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már a sokadik embernél tapaszt...

Már a sokadik embernél tapasztalom ezt, ha valaki különb náluk valamiben, akkor az. Zsidó. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Párom apja is rendszeresen megkérdezte tőlem, nem-e vagyok zsidó? Jó pár dologban jobb vagyok nála, látszik rajta, hogy nehezen viseli. Egyáltalán nem kérkedek vele, mit tudok, mit nem, de néha muszáj beszélgetni valamiről. De a páromon látom, aki eléggé önbizalomhiányos, hogy az apja olyan, hogy ő mindenkinél különb, jobb.

Viszont folyton a zsidókat szidja, ha beszél valamiről, mindig oda lukadunk ki.

De ha valaki jobb mer lenni nála, akkor az biztos zsidó.

Vagy hogy működik ez az ilyen embereknél?

Igazság szerint azt lenne jó tudni, mivel lehet az ilyeneket úgymond, "leszerelni"

Amúgy nem vagyok zsidó, de ez teljesen lényegtelen.



2014. máj. 18. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Intsd le és nagyon komolyan lépj fel:

Legyen szíves a jelenlétemben ezt a hangnemet, egyrészt ne használja, mert nem vagyok rá kíváncsi és nem tartom illő dolognak, hogy egyetlen népcsoportot is szidalmazzanak.Más részt meg a családomban nem szokás így megnyilvánulni senki felé. Fülét-farkát befogja húzni, és többet a jelenlétedben nem fog megtörténni. Mindig ez szokott történni ilyen esetben. Az meg már csak egy plusz hozadék, hogy még tisztelni is fog az öreg téged, hogy mered megmondani nyíl egyenesen a véleményed.

2014. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ezt mondd így neki a képébe, nem hinném, hogy sokat tudna reagálni rá, még a szar is belefagyna, már bocsánat a kifejezésért.
2014. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Nos ami a vallást illeti ha nem vagy zsidó akkor antiszemtita vagy....

Amúgy Te dolgoztál már zsidóknak?

2 fő probléma van és egyik abból a zsidók!

2014. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

*Nos ami a vallást illeti ha nem vagy zsidó akkor antiszemtita vagy.


Nem tudom kitől hallottad ezt az ostobaságot, de szerintem nagyon buta volt az adott illető aki neked ezt mondta. Nem ártana ha az alapfogalmakkal tisztában lennél, mielőtt mondasz valamit egy adott dologgal kapcsolatban.

2014. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!