Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Albán islám vallású sráccal...

Alexaa90 kérdése:

Albán islám vallású sráccal tervezhetek?

Figyelt kérdés

3hónap az nem sok, de úgy érzem kezdem megszeretni, islám vallású, kérem segitsetek tanácsot vagy akár mit de ne hülyeségeket kérem szépen

olyat olvastam hogy nem házasodhat magyar lánnyal meg hogy nem tisztelik a nőket ,de multkor mikor összevesztünk utánam szaladt ,meg kijött hozzánk hogy bemutassam anyának ,és anyával nagyon tisztelet tudom,de a barátok úgy veszem észre hogy fontosabbak ,nem tudom mmerhetek vele tervezni? nem nagyon merek rá kérdezni nála..:(



#Albán Magyar
2015. márc. 16. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Én nem mondok semmit, inkább ajánlok egy filmet, ez szinte minden kérdésedre választ ad: A lányom nélkül soha!


Persze lehet, hogy szerencséd van, és nem így lesz, de egy hithű iszlamistánál nagyon kétlem.

2015. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Rendben megnézem!

POnt ettől a választól féltem ! De jobb most tudni..

2015. márc. 16. 20:50
 3/20 anonim ***** válasza:
Jobb lenne pedig ha kipuhatolnád a véleményét. Elképzelhető, hogy szeret téged meg minden, veled van pár évig, de ő is úgy áll hozzá, hogy nem vesz el más vallású lányt. Sokan vannak akik ilyen szinten betartják a hagyományokat, barátnőnek oké, de feleségnek nem. Egyébként kár találgatni, az is lehet, hogy komolyan tervezne veled, de gondolom később elvárná, hogy áttérj a vallására, vagy ha hivatalosan nem is veszed fel, de az ő előírásaik szerint élj.
2015. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattál ! AZt hiszem a napokban rá veszem magam,csak azt hiszem a választól is félek,nem értem miért vannak más és más vallások :(
2015. márc. 16. 21:58
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Náluk a nő -amikor már megszerezték- az állat után jön a sorban. Ha ez neked oké, akkor menj bele.
2015. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kossovoi albán egyébként ,nem eszik disznó húst és nem iszik alkoholt .De nem úgy veszem észre hogy lekezelő lenne ,mert mindig megkérdezi vagy is általában hogy én mit akarok.

Ennyire rosszakat hallani rólúk? tényleg igazak ? Akkor kezdjek lemondani Róla "úgymond"?

2015. márc. 16. 22:06
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy mivel tud többet egy kosovoi muszlim, mint egy normális magyar. Jaa egzotikum, meg lehet vele feltűnősködni... Te is tipikus magyar nő vagy kérdező, egy nulla aki a faszija által akar különleges lenni.
2015. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kérdem Én Te normálisnak tartod magad ???

Szerinted akkor ilyen dolgokat kérdeznék,tudtommal ezért van ezaz oldal :)

2015. márc. 16. 23:14
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Egy koszovói muszlim albánnál, akinek büdös a saját országa aminek kisírták a függetlenségét mindenesetre mindenképpen normálisabbnak. Ezeket úgy kéne hazahajítani a putriba ahonnan jöttek, hogy a lábuk se érje a földet. Ők akartak független államot, megkapták, jaa csak a független államért dolgozni kellene, ahhoz meg már nem fűlik a foguk, egyszerűbb elmenekülni, itt meg élvezni a dolce vitát, meg a drága szabados magyar nőket, akiknek egy hegyi kecskepásztor is egzotikum.
2015. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Altalaban az ilyen vallasuak mindig igy viselkednek. Az elejen kedvesek, korbeajnaroznak aztan amikor elvesznek felesegul kimutatjak a foguk feherjet. A vallasuk megkoveteli a viselkedesuket, eloirja nekik, hogy hogyan banjanak masokkal, es altalaban tobbre ertekelnek egy kecsket mint a sajat feleseguket. Sajnos az egyenjogusag megszunik a hazassaggal. Ha nem leszel ugyan olyan szinten vallasos mint o, akkor pokol lesz az eleted.
2015. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!