Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Jehova Tanúi miért nyomulnak...

A Jehova Tanúi miért nyomulnak mindenkire az utcán? Más vallású emberek hogy nem ilyenek? Ők miért?

Figyelt kérdés
Szórólapokkal mennek oda mindenkihez erővel.

2014. máj. 27. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Én ateista vagyok.

A minap odajött hozzám egy és kérdezgetett, gondoltam adok neki egy esélyt, győzzön meg, hogy nekem miért lenne jó megtérnem. Elkezdte mondani a maga kis halandzsáját de érdemit nem tudott mondani. A végén megköszöntem és mondtam neki, hogy engem ez nem győzött meg. Én azt mondom, ha az embernek van ideje az utcán, tegye ugyanezt. Te nem leszel tőle kevesebb, ő boldog lesz, hogy valakinek elmondhatta, nem azt mondom hogy meg kell térni. Hallgasd meg, KÉRDEZZ. Kérdezd meg, hogy neked ez miért lenne jó, stb. ki tudja, talán még tanulsz is valamit. Ha meg csak szimplán idegesít állj tovább.

2014. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Mert része a vallásuknak az agresszív térítés.
2014. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
Azért mivel Jézus is prédikált minden féle embernek..Minden területen prédikált..Ezért Jehova Tanúi ugyan így elmondják az igazságot.De emlékezzetek Jézusnak sem hitt senki ugyan így Jehova Tanúinak sem hisznek...Noénak sem hittem csak mikor már ott volt az özönvíz akkor már "sírtak-rítak" azelőtt pedig boldogan élték az életüket mint most az emberek.És Noé is mondta az embereknek, hogy menjenek be a bárkába, de nem mentek, kinevették ugy mint most Jehova Tanút.És most is egy szellemi "bárka" van..És Jehova Tanúi elmondják az embereknek, hogy megmeneküljenek, páran elfogadják és bemennek a szellemi bárkába, de más emberek mint Noé idejében is tovább vígan élnek..Jehova Tanúit nem a rossz vezeti, hanem a szeretett.Ha elolvassátok a Zsoltárok 83:19-et megbizonyosodhatok, hogy Isten neve Jehova.És ezért Jehova Tanúinak ez a neve.Szóval remélem tudtam neked ebben a kérdésben segíteni és ez a hasznodra is fog vállni:))
2014. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Máté 28:19. Elmenvén azért, tegyetek tanítványokká minden népeket
2014. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!