Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van. Bulizi akarok,...

Elegem van. Bulizi akarok, sportolni ismerkedni inni cigizni vsarolni kirandulni zenet hallgatni. Nem akarok se tanulni se dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok kotelessegeket,csak szabad akarok lenni mint a madar. Motorozni akarok. Nyug nekem a munka es a tanulas. Csak almodozok nem tudok koncentralni. Pedig nagyon kene tanulni. 19/l
2015. márc. 17. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tudás nélkül vicces lesz elegendő pénzt keresni, de nyilván ha megmondták a frankót, akkor az úgy van és kész! :D
2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Kamasz vagy még,énis ilyen voltam 3 éve. :D

De nyugi,majd lecseng nemsokára :D


22/F

2015. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Lány vagy? Akkor csak jókor jó helyen és megfelelő embernek kell széttenned a lábad, és már is meg van ennek a felszínes és sekélyes életmódnak a finanszírozása. ;)
2015. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13


Több mint való nem jó csaj, közben már rég jó élete lett volna.

2015. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nincs gusztusom penzert szettenni a labam senkinek. Amugy meg egy husz eves nonek barhogy nez ki megoldhato a haldoklo milliomos bacsik tarsasaga :)
2015. márc. 17. 18:01
 16/19 A kérdező kommentje:
Szet vagyok esve teljesen ez itt a problema.
2015. márc. 17. 18:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Anyósom ilyen lehetett fiatalon! :D :D
2015. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

9-es vagyok. A "józan eszed őrizd meg" elsősorban a kérdezőnek szólt. :) De persze Te is megőrizheted, ha akarod, "haver".

Kérdezőnek: éld az életed, amíg fiatal vagy! A hurrogókkal ne törődj túl sokat. Úgyis leginkább a saját hibáidból fogsz majd tanulni. Ha tudsz valamilyen szintű kontrollt tartani, akkor átvészeled ezeket az éveket és lesz pár jó emléked, ha megöregszel. :) Közben azért lehet tanulni.

33L

2015. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a kettő nem fog külön-külön menni

ha van tudás, van meló, van pénz, van miből költeni


az már más kérdés hogy sajnos sok mai huszonéves inkább él még anyuci/apuci nyakán ezen okból kifolyólag...

el vagytok ti már kényelmesedve

2015. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!