Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem enged el inni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem enged el inni a haverokkal amikor akarok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Megértem őt is, de vele vagyok időm nagy részében. És mióta együtt vagyunk keveset vagyok a haverokkal. Velem van a baj?
2014. nov. 19. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez van a nok levalasztjak a ferfirol a baratokat, de mondhatsz nemet!
2014. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem az, de ha nem teszel ellene, azt fogod észrevenni, hogy szépen lassan papucsot csinál belőled.
2014. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de szeretem, és félek hogy elhagy
2014. nov. 19. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal néha.
2014. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jázi :) ***** válasza:
Ha teljesen megbízik benned, akkor el kellene engednie. Legalább is az a normális! Beszéld meg vele mert a fejedre fog nőni és előbb-utóbb nem marad haverod.
2014. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne normalis alapbol. Persze van aki abnormalisan bizalmatlan tipus es olyan is, aki azert teszi, mert valami miatt nincs bizalom. En voltam mar az utobbi helyzetben. 1-2 mellebeszeles es par olyan eset utan amikor elnyomva ereztem magamat, kiakadtam a legkisebb elmenetelen is es mindent utaltam, ami a parommal volt kapcsolatos es szabadidos program. Es ezzel a megfogalmazassal meg nagyon finoman festettem le a helyzetet. Akkoriban borzalmasan agressziv is voltam, mindenert teljesen kifordultam magambol. Ez pedig reszerol elkerulheto lett volna, mert sosem voltam bizalmatlan tipus. O kihozta belolem. Tehat ez az egy, amire nagyon kell figyelni, mert csak a megelozes segithet. Az alapbol bizalmatlan emberekkel mar sokkal nehezebb a helyzet. Tanacsot adni is nagyon nehez. Ha nalatok ez all fenn, akkor el kellene beszelgetnetek arrol, hogy mi okozza ezt nala, mert nyilvan nem te vagy az oka. Mindenkepp nagyon sok figyelmet kellene erre a problemara forditanotok.
2014. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
férfinak tartod magad akkor neki ilyenbe nem lehet szava.
2014. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ha nő van, minden mást lehet törölni az életből. A nő az úr a háznál, nemde?
2014. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bnővel néha nem menne a szórakozás, vagy mi? én simán elvinném néha a csajt.
2014. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Biztosan azért nem enged,nehogy részeg legyél.Rendes barátnőd van.
2014. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!