Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg 60 lájk lenne az...

Tényleg 60 lájk lenne az átlag a Facebookon?

Figyelt kérdés
Most meg fogom kapni, hogy felszínes vagyok, és jön majd sok ember, aki elmondja, hogy őt ez nem érdekli, de én nem ezt kérdeztem. Én sem vagyok egy FB-függő, nem jelölök be senkit, akit nem ismerek igazán, épp ezért nem is hiszem, hogy valaha lenne 60 lájkom egy képre, mert kiktől? Kb. 10 szokott lenni. és mielőtt megkérdezitek: nem, nem ez a legnagyobb problémám, csak olvastam egy FB-os kérdést, ahol az emberek azt mondták, 60 lájk az átlag.
2015. márc. 17. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Pont teszek rá mennyi az átlag, én eleve képeket sem rakok fel oda. Szerintem ettől valakinek még nem lesznek barátai, hogy likeolják sokan a képeit.
2015. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem reprezentatívak az ilyen "felmérések", azok válaszolnak rá nagyrészt akik jártasak a dologban.

Én mondjuk azt mondanám hogy egy átlag profilképre jön mondjuk 5-10-15-20 gombnyomás.

Amúgy nézd meg hány ismerősöd van, vedd az 5%-át és megkapod az elérendő célodat.

2015. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 60-62 szokott lenni, nem vagyok az a nagy facebookos ,csak ha cserélem a profilomat....szerintem az átlag ilyen 40-45...de ez csak az én véleményem:)
2015. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenben nincs átlag, aki folyamatosan a csöcseit mutogatja, persze hogy kap 100-at, aki meg tojik az egészre, kap max 5öt.

Kb olyan baromság mint a sok kitalált "tudtad e" dolog a face-n.

Akik azon tanakodnak hogy mennyi az átlag, azokat inkább kerülöm.

2015. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első, vagy nem olvastad végig a kiegészítést, vagy úgy döntöttél, hogy ha már beléptél elmondani, mennyire okos vagy, most már nem lépsz ki.


A többieknek köszönöm


Amúgy igazatok van, csak meglepett, hogy egy helyen egybehangzóan ennyit mondtak.

2015. márc. 17. 23:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán nézd meg, hogy mire szokott menni annyi like... bár alapból sem értem hol van vele előrébb, de általában annyi a titok nyitja, hogy bejelöli a fél világot, kidob valami olyan képet amire rákapnak és kséz is a dolog.
2015. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs is asszem 60 ember visszaigazolva :D
2015. márc. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a like-olás dolog gyakran kölcsönösségen alapul. Ha elkezdesz minden ismerősödnek írkálni szülinapra, névnapra, ha te is like-olgatod a képeit, akkor visszaadják, és ennyi. Persze nem állítom, hogy az emberek nem a tetszésüket fejezik ki, de vannak olyan dolgok, amiket én is kötelezően tetszikelek bizonyos ismerőseimnek. :)
2015. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem azért ,de nem kell oltogatni az olyan embereket sem ,akiknek van 60 like....nekem 540 ismerősöm van facebookon és bármilyen hihetetlen ,az összeset ismerem....persze ez nem azt jelenti h baj vagy esetleg furcsa az ,ha valakinek nincs 60 ismerőse
2015. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hülyeség hogy kötelezően like-olnak valakik..miért nem csak akkor ha tényleg tetszik nekik a kép?:D
2015. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!