Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti néha miért vagytok...

Férfiak! Ti néha miért vagytok teljesen normálisak, néha meg feltűnően bunkók egy nővel, ok nélkül?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk férfiaknak is van jobb és szarabb napunk ami kihat az ember hangulatára.Ezáltal nem mindig van kedvünk jópofizni.
2015. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
9%
Én nem vagyok.
2015. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Atoknak szólt a kérdés, akik szoktak így viselkedni...

Nem tudom mi értelme volt a hozzászólásodnak 2-es.

2015. márc. 19. 16:37
 4/15 A kérdező kommentje:
*azoknak
2015. márc. 19. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz bunkóság alatt. Szituáció függő is lehet. Van olyan, amikor egy faszi tiplizik egy csajért, de megunja, hogy a csaj nem veszi a lapot, vagy esetleg hárítja, ezután persze, hogy sértettségében bunkó lesz.

De lehet személyiségfüggő is. Több emberről van szó, vagy csak egy személy miatt általánosítod az észrevételeidet az összes férfira kivetítve?

2015. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Több férfinál is megfigyeltem már és barátnőim is panaszkodtak erre, hogy egy-egy férfi így viselkedett velük. De most is van egy férfi, aki ilyen velem, ezért volt a kérdés. Nem utasítottam el, úgyhogy nem hiszem, hogy azért.
2015. márc. 19. 16:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert a nők egyáltalán nem szeszélyesek mi? :) Én a mai napig nem tudom őket kiismerni, valamikor tök figyelmesek, kedvesek, másik percben meg már ridegek és süt le róluk, hogy telibesz*rnak. Na és ez miért van?

Ilyenek az emberek.

2015. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kérdés nem a nőkról szólt. Ha problémád van, írj ki egyet te is.
2015. márc. 19. 16:51
 9/15 anonim válasza:
Zseniális, arra buzdítod, hogy kiírjon más is egy ilyen sztereotip kérdést. Ha problémád van valakivel, azt azzal beszéld meg, ne velünk, és ne általánosíts!
2015. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, általánosságban érdeklődtem. Nem értem amúgy sem, minek írkálsz ide, nem kérek tőled több, ide nem illő kommentet, köszönöm! És had döntdem el én, mit írok ki.
2015. márc. 19. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!