Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utcán/buszon miért bámulnak...

Az utcán/buszon miért bámulnak ennyire feltűnően, idegesítően az emberek?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, nem tutujgatást várok, hogy ,,biztos bejössz nekik, csinos vagy stb", mert nem szokásom azért kérdezgetni itt, hogy fényezzem magam. De! Felmerült bennem a kérdés, hogy lehet, hogy ennyire csúnya volnék, vagy kövérnek tűnök a szemükben, mert olyan furán, már már idegölően tudnak sasolni egyesek. Nem vagyok ápolatlan, hosszú barna hajam van, mindig tiszta ruhákban, mondhatjuk igyekszem csinosan öltözködni, 173 cm 61 kg vagyok. Tudom, hogy lehet, hogy kicsit üldözési mániám van, de már nagyon rossz sokszor.:( Úgy érzem, mintha a súlyom miatt lenne ez az egész, sokszor tehénnek képzelem magam. Kellemetlenül érzem magam. Emberek ti miért szoktátok a másikat általában nézni az utcán, buszon stb?
2015. febr. 18. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami kiül az arcodra. Boldogság, félelem, szorongás.

Engem is van, hogy sokan megnéznek, fogalmam sincs miért, de borzasztóan idegesítő.

2015. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha tetszik egy nő, akkor szoktam nézni. Ne aggódj szerintem más is ezért néz.
2015. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

én pl.:Valami érdekes van rajta, ami megfog. Vagy csak szimplán unatkozok és nem tudok hova nézni.

Ha neked rosszul esik hogy néznek, fordulj el, ne nézz oda.

2015. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetséges opció jutott nekem eszembe:

1: paranoiás vagy

2: szép vagy

3: feltűnően rusnya vagy (csontszerkezet sokat számit)


mert csak az vonzza a szemet ami szép vagy ami nagyon ronda...

2015. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
nálunk van egy unatkozó öregember, azt csinálja kiáll a kapuja elé és mindenkit jól megnéz aki elmegy a háza előtt :D
2015. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát az lehet, hogy látszik a stressz az arcomon, mert abból elég sok van, mint sokaknak általában. Ha kedvesen néznek, az nem annyira zavar, bár akkor is zavarba jövök kicsit. De nem úgy néznek, hanem fürkészve, mintha valami UFO-t látnának, és ez az ami nem esik jól. Sokszor határozottan, és nem kedvesen visszanézek az illetőre egy pillanatra, majd nem foglalkozom vele (látszólag), másfele nézek.
2015. febr. 18. 22:18
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Legutóbb azt néztem embereken, hogy melyiknek milyen a szája. Azt olvastam, hogyha valakinek nagyra van duzzadva az alsó ajka, az bélműködési problémára utal. Sok embernek nagyobb volt az alsó ajka, mint a felső, és azon morfondíroztam pár megállón át, hogy akkor mindegyik küszködik valami bélbetegséggel? Lehet hogy volt köztük olyan akit idegesített, hogy nézem a száját. Én nem tudom, de végülis amikor így unatkozom a metrón, akkor mit csináljak? Nem szeretem a telefonomat nyomkodni, hát így mindig nézem az embereket és így elkezdek gondolkodni valami marhaságon.
2015. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes lánynak tűnsz, úgyhogy gondolkozz el a következőkön. Addig csonkították az önérzeted a divatlapok, míg egy utolsó tehénnek érzed magad, aki retteg attól, hogy ránézzenek, mert egy dagadékot látnak úgyis.


Lehet bejössz nekik, lehet csak szimplán néznek, vagy csak arrafelé van a fejük és bambulnak. Ezer oka lehet. Lehet csak bemagyarázod, hogy néznek, mert annyira félsz. Ne tartsunk már ott, ne idegenedjünk már el annyira, hogy egymásra se lehet pillantani vagy nézni, mikor valószínűleg senki nem akar ezzel ártani semmit.

2015. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
22:17-es: Na az durva, viccesen hangzik, felénk is van egy ilyen, csak nőbe.
2015. febr. 18. 22:19
 10/19 A kérdező kommentje:
22:19: Igen, ebben sajnos igazad van. Ugyan,nem a divatlapok, mert azokat már tudatosan kerülöm, de akaratlanul is, a csapból is az folyik, hogy ne legyél kb 50 kg-nál több. És a sok reklámplakát tökéletes nőkkel stb... Hát persze, hogy az embernek fogy az önbizalma, és kövérnek érzi magát.
2015. febr. 18. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!