Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik sokan Audrey...

Miért szeretik sokan Audrey Hepburn-t? Miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy igazi ikon, tehetséges színésznő, gyönyörű, és emberileg is teljesen a topon volt.

Én is szeretem, sok filmjét láttam, és egy könyvem is van róla.

2015. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A többség nem szereti, csak jól néz ki és ebből kifolyólag jól mutat ruhákon, fülbevalókon és stb.


Nagyon sok ismerősöm hord Audrey Hepburn-ös és Marilyn Monroes ékszereket, de kb egy filmet nem tudnának mondani amiben szerepeltek.

2015. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Mert épp trendi lett. Monroe is menő volt pár éve, most épp Hepburn van terítéken meg Coco Chanel... Biztos ezt írta a Cosmo.

Valaki jól kitalálta és most zsákszámra lapátolja a pénzt a fényképes füzetek, bögrék, pólók meg ócska könyvek eladása után. Ha már nem megy a biznisz, előszednek majd valaki mást. Lassan Diana lesz soron szerintem.

Agymosás kérdése ez is, mint manapság a legtöbb dolog.

2015. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%
Aki nem értékeli Audrey Hepburn, az inkább ne írja le, ne kritizálja. Ha csak a Római vakációt nézzük például, tökéletesen látszik, milyen tehetséges színésznő volt, tekintve, hogy sosem tanult színészetet, és az volt az első filmje, amiért Oscart is kapott. Aki meg egy Audrey Hepburn filmet se látott, és úgy alkot véleményt, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. És egyáltalán nem szabad összetéveszteni Marilyn Monroe-val, mert a két színésznő személyisége a lehető legtávolabb áll egymástól.
2015. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!