Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek rossz napja van,...

Ha valakinek rossz napja van, miert mindig mason tolti ki a duhet?

Figyelt kérdés
Komolyan nem ertem, hogy egyes ismeroseim havi rendszeresseggel rajtam toltik ki a duhuket. En is szoktam ideges lenni, nekem sincs minden nap jo napom, de nem beszelek ugy masokkal, foleg nem jo barataimmal, mintha ok lennenek a hibasok.
2015. márc. 20. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
mert idegennek nem akarja kitölteni a lelki mocskát, és azt reméli, hogy a barát az megértőbb lesz.
2015. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy elmondja nekem, hanem azon, hogy elmondja, es barmit reagalok, ugy beszel velem, minha en lennek mindenert a hibas, velem veszekszik minden szaron, azert, mert mas miatt rossz a kedve.
2015. márc. 20. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:

"egyes ismeroseim havi rendszeresseggel rajtam toltik ki a duhuket"


Lányok? :D

2015. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy lányok. :)
2015. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mert te benyeled és hagyod,mert mentálisan gyenge vagy és alacsony önértékelésű.

ha a saját értékrendszered és tapintatodat szeretnéd viszontlátni másokban,akkor azt nem várhatod el automatikusan,főleg nem mo-n,ahol a legkisebb empatikus érzék is fizikai fájdalmat okoz a többségnek.

rá kell kényszerítened,meg kell leckéztetned őket,hogy eddig és ne tovább,mert eltévesztették a házszámot és következményeket von maga után a bunkó viselkedés-esetemben verés,pofon,verbális támadás-.

akkor fognak tisztelettel állni hozzád,ha bebizonyítod hogy tiszteletre méltó vagy.


a másik változat,hogy semmilyen szinten nem hagyod belerángatni magad a "rossz kedvem van és frusztrált vagyok" játszmába,hanem kineveted,sőt elkezded stuffolni.

ezzel demonstrálva,hogy nincsen rád semmiféle hatással a viselkedése.

2015. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5!

Csapnivalo barat lehetsz, soha eletemben nem csinalnej olyat, amit leirtal. Hogy miert, mert normalis emberek nem igy viselkednek!

2015. márc. 20. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
neked nincsen lelki szemetesed? :D
2015. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Ha elolvastad volna, amiket irtam, akkor rajottel volna, hogy nem az a bajom, hogy kionti nekem a lelket, hanem az, hogy engem fikaz.
2015. márc. 20. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nem akarod megvédeni-kivédeni-akkor mi a fenéért kérdezel erről?

akkor játszd tovább a "rúgj belém" játszmádat.

ha szépen kéred valaki csak megszán és "beléd rúg" minden nap.

2015. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ennyi ertelmetlenseget irni? Megall az eszem!
2015. márc. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!