Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztos,...

Hogyan legyek magabiztos, nyitott?

Figyelt kérdés

Szeretnék lazább lenni, mert nagyon feszült vagyok. És csöndes. Pedig igazából nem vagyok az, csak egy nagy közösségbe nem tudok megnyílni. Például olyanokon parázok, hogy majd nem fogok tudni leszállni a buszról ha sok ember áll és nem jutok ki, vagy túl korán jelzek és mindenki bámul közbe... Vagy folyton olyanokon aggódok, hogy valamivel, valamikor, valahogy megalázom saját magam. És kinevetnek. Meg ha megbámulnak azt se tudom azért mert szép vagyok, vagy csúnya, vagy mert el van kenődve a sminkem vagy bármi. És olyankor a mobilomat nyomkodom mikor például állok és érzem, hogy messzebbről engem néznek.

Mit kéne tennem, tanácsok? Hogyan engedjem el magam?



2015. márc. 20. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Esküszöm,mint ha engem írtál volna le :D 18 évesen is ilyen vagyok,pedig tartalékos katonai rendszerben vagyok és elég férfias a kiállásom de ellazulni nem tudok.

Szerintem itt nincs olyan "hogy hogyan". Ezt neked kell megtalálni :)

2015. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbálj meg változtatni ezen, mert amikor egy komolyabb, zárkózottabb ember akarja eljátszani a számára "laza" életstílust, az sokszor inkább röhejes lesz. Egyszerűen szard le, hogy ki mit gondol, mert ők is leszarnak téged, 90%-ukat nem is fogod soha többé látni. Ilyen F**szságon feszengeni itt, hogy korán jelzel és téged fog mindenki bámulni... xDD
2015. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kommunikáció szoft skill, tanulható, gyakorolható. Én is baromi zárkózott voltam, ma százaknak adok elő a szakmámban, és kb. minden európai városban van egy cimborám. Ez ilyen. Lépj ki a komfort zónádból, és onnantól legalább a mindennapokban meglesz az egészséges önbizalmad. Ennél többet nem tudok mondani részletek híján, ha gondolod írj rám.
2015. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is, csak fiú.
2015. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok.
2015. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
arra gondolsz ilyenkor,hogy 100 év múlva nem fog számítani neked mások ítélete,ezért teljesen felesleges időt pocsékolni rá.
2015. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!